Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Általános iskola 8. osztálya...

Általános iskola 8. osztálya után lehet-e és ha igen hova modelliskolába menni?

Figyelt kérdés
ahol kifutón járni tanulunk...öltözködni..stb

2014. márc. 8. 18:03
 1/9 Larzi válasza:
Ha modell szeretnél lenni ne modelliskolába menj! Menj el egy JÓ ügynökséghez és ott megtanítanak mindenre! Pénz nélkül!
2014. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Larzi válasza:

Az első vagyok és lehet hogy félre értettelek .. 8.osztály után nincs ilyen! Iskolába kell járnod és a Modelliskola az nem rendes iskola:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes_..

2014. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-2 év múlva, olyan kérdések lesznek, hogy óvoda után milyen modelliskolákba lehet menni:D


Az mindegy, hogy gyökér maradsz, de a 8 osztályoddal modellkedni akarsz. Értelek:D

2014. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A modelliskola nem egy rendes iskola, inkább olyan mint egy drága és felesleges tanfolyam. Járni mindenki tud, öltözködni meg nem neked kell ha modell leszel, mivel mások öltöztetnek, mások sminkelnek ki és mások mondják meg mit csinálhatsz, mit nem. Szóval mit akarsz tanulni?

Mellesleg modellkedésből nem lehet megélni, mert többe kerül mint amennyit fizetnek érte. Szóval akkor kezdj bele ha sok felesleges pénzed van.

2014. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Larzi válasza:
#4-es elnézést de ezt nem értem, a modellkedés többe kerül mint amennyit fizetnek érte? Tudtommal ha 'jó' vagy ingyenes! Mi kerül bármibe is?
2014. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 nem a véleményedre vagyok kiváncsi te gyökér


De többieknek kösziii:D

2014. márc. 8. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megijedtem a privát üzenetedtől:) Majd pont egy tizenéves, senkiházi liba fog kioktatni:D
2014. márc. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
júújj... jújj... valaki itt nagyon kemény!!! te nagyon hülye vagy ember
2014. márc. 9. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg az vagyok, amiért leállok egy kis pisissel vitatkozni:)
2014. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!