Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 1-2 évvel később...

Szerintetek 1-2 évvel később lehetek modell?

Figyelt kérdés
En igazabol nem tartom magamat szepnek, de sokan mondtak mar,hogy az vagyok,meg ilyenek,meg szeretnek is modellkedni.. 170 cm vagyok es 48 kg, ugy tudom hogy 174 cm-tol lehet modellkedni,ez igaz? Hosszu,szokesbarna hajam van es zoldeskek szemem. 14/L

2014. ápr. 1. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy nőnél még 4 cm-t, bár ki tudja, én ugyanakkora maradtam, mint voltam 12-13 évesen:D

Egyébként meg a magasság kevés hozzá, jó alak is kell és karakteres arc.

2014. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:) Egy arc egyebkent mitol karakteres? Honnan tudjam,hogy karakteres arcom van-e vagy sem? Ja,es legyszi a valaszok utan kort is irjatok
2014. ápr. 1. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy arc attol karakteres, h egy kicsit csontos, egyedi. Ez iagazabol az orron es az arccsonton latszik leginkabb.:) Ha nagyon megfelelsz az ugynoksegnek (90-60-90) es karakteres, szep arcod van, nem fogja erdekelni oket ez a par centi. Ugy hozza se allj, hogy "en nem tartom szepnek magam, de masok mondtak" ,ert ez igy egy kicsit atlatszo, ha nem tartod magad szepnek, miert akarsz modellkedni? Nem "offolni" akarlak, csak od a kell az onbizalalom, mert ha felenken odamesz egy ugynokhoz, nem tudnak veled mit kezdeni, ha egy valogatason meg se tudsz szolalni.

En nagyon alacsonynak szamitok a modellvilagba, megis tobb ugynokseghez is hivtak, ez attol fugg, mennyire latjak benned a fantaziat.:) Erdemes tobb helyen is megprobalni, ugy a biztos.

14/L (modellkedem)

Sok sikert!

2014. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!