Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! (Az emberek többnek néznek :-) ) és nagyon szeretnék modell lenni! Példaképem Palvin Barbara!:-) nyilván nemlehetek 12 évesen modell de ha kicsit idősebb leszek akkor nagyooooooon szeretnék az lenni! Ja és erre nem úgy vágyom hogy ma találtam ki hanem már nagyon régóta ez az álmom!:-) szóval egy pár év múlva szeretnék ezzel foglalkozni! Kérlek mindent irjatok le hogy milyen adottságokkal kell rendelkeznie egy modellnek! Illetve úgyis csak pár év múlva kezdeném szval addig mire kellene figyelnem? (Itt olyanokra gondolok hogy például ne egyek sok édességet :-P) szval ezeket is írjátok le .....ja meg hogy a modellkedes mivel jár? :-) ja és meg egy nagyon fontos dolog....én nem úgy szeretnék modell lenni hogy csak egy pár évig hanem sokáig! :-) előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2014. ápr. 24. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Láttam az egyik kérdésnél a válaszodat, és, hogy fotós vagy. A magasság mennyire fontos? 156 cm vagyok, és szinte biztos, hogy sohasem leszek 170 cm. Ez mennyire jelent hátrányt?

2015. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11-es a magasság fontos nagyon anélkül nincs sok esélyed csak akkor ha gyerek modell akarsz lenni de felnőtteknél minimális az esélyed.
2015. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Szia! Már eltelt 4 év és kiváncsi lennék hogy modell lettél e. :)
2018. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
szia már 3ltelt 9 év, modell lettéll?
2023. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sikerült? Hogyha igen milyen érzés? (Én is az szeretnék lenni, ezért kérdezem.)
2023. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok hol tartasz így 9 év elteltével!
2023. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!