Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek modell? Ha igen...

Lehetek modell? Ha igen mennyi pénzt kereshetek? 14/f

Figyelt kérdés
175cm, sportos alkat, 54kg

2014. ápr. 25. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az arctól, mozgástól, testalkattól is függ.
2014. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ez semmit nem mond.Nézhetsz így ki fullhelyesen is meg lehetsz ásdelmagad ronda is! :D

A legegyszerűbb ha bemész egy modellügynökséghez,ők majd megmondják!De attól is függ szerintem milyen modell lennél!arc vagy kifutó meg nem tudom milyen lehet még :D

De amúgy mivel én csak két centivel vagyok alacsonyabb és már láttam pár férfi modellt ők jóval magasabbak voltak tőlem :)úgyhogy szerintem nem.De kortól is függ mert azt hiszem 20-25 éves korig lehet vki modell.

14/l

2014. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 175 cm női méret a modelleknél, ezzel nincs esélyed. Szóval még várj a dologgal. Keresni nem nagyon lehet vele semmit Magyarországon, mivel az el is megy utazásra, kondira, fodrászra, kozmetikusra és egyebekre amit kapsz egy munkáért.
2014. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
175 cm a női modelleknél is egy alap, férfi modellnek iszonyat pici vagy.
2014. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kép, kérdés és leírás üziben és segítek
2014. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem. Én 183 vagyok és fotós. A férfi modellek jobbára nálam is magasabbak jóval.

Mondjuk fotón, ha egyedül vagy lehet esélyed, de elenyésző, hogy ezzel a magassággal férfi modelleket foglalkoztatnak.

Az meg egy vicc, hogy egyből a pénzt kérdezed. :-) Kicsit több alázatot. :-)

Mondjuk ha már nagykorú leszel, és olyan alakod lesz, mehetsz akt modellnek. :-)

2014. máj. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akármilyen szép lehetsz, ha a pénzért csinálod semmi nem lesz belőled.
2014. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!