Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és azt mondják hogy jó lennék modellnek és én is szeretnék az lenni,hosszú majdnem derékig érő hajam van és van ritmusérzékem is.ha elképzelhető ez az egész akkor hol kéne elkezdenem?

Magasság:173cm

Súly:49kg

Mit gondoltok?



2014. máj. 9. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezz: Attractive,Icon,Visage,VM.
2014. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból nem derül ki semmi, a lényeg a karakteres (különleges) arc, sportos, vékony, arányos, formás test, feszes bőr. A legtöbb tininek a testével van gond, nem foglalkoznak vele egyszerűen.
2014. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Linkelj képet.
2014. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszi hasznosak ezek az infók és én szerintem sportos vagyok minden nap elmegyek futni és edzőterembe is járok és a bőröm is feszes
2014. máj. 9. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ,alacsony vagy. Mielőtt valami okos beírná hogy magazinra jó leszel. NEM. (16 évig voltam modell)
2014. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is alacsony vagy hozzá, de az arc is nagyon sokat számít, mellesleg nem a súlyodat fogják kérni, hanem a mell-derék-csípő méreteket!
2014. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem alacsony hozzá :) sok ügynökség keres 170 + tól modelleket,ha tetszene az ügynökségnek az arca,és jó arányai vannak a kérdezőnek,akkor felvenné az ügynökség
2014. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!