Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetek modell?

Szerintetek lehetek modell?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok 12 éves. 50 kg de nehéz csontozatú, orvosok szerint 43 lennék, na nem lenne nehéz a csontozatom. Valószínűleg ( sőt biztos! ) nőni fogok még, hisz tavaly év végén voltam 51 cm :)

Gyorsan fogyok, nehezen hízok.

hajszín : vöröses barna ( gesztenyebarna körül )

arc : karakteres, kicsit nagy orr, de nem vészes

bőrtípus : T vonalban zsíros, 4-6 pattanásom van.

hajtípus: normál, ha egy hétig nem mosok hajat, zsírosodni kezd.

hajhosszúság: köldökömig ér kb.

nyelvtudás: angol, német is félig. illetve magyar :D

tanulás: jeles tanuló vagyok.

Építőjellegű kritikákat szívesen elfogadok, akik szórakozásból írnak, hülyeséget, stb azokra nem reagálok :)



2014. ápr. 12. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2014. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből senki nem mondja meg neked, hogy lehetsz-e modell. Küldj egy képet magadról!
2014. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, képet. egyébként elmondanám, h én 12 évesen 172 cm voltam. most 20 éves vagyok és 173..
2014. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Kép nélkül nem lehet megállapítani. Az, hogy jeles tanuló vagy, nem segít, nem az eszéért lesz valaki modell!
2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből senki sem tudja megmondani..egyébként én sem nőttem semmit 12 éves korom óta.

"50 kg de nehéz csontozatú, orvosok szerint 43 lennék, na nem lenne nehéz a csontozatom. " Ezen azért jót röhögtem:DDDD

2014. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz!Ott az a lényeg hogy meg mutasd a divatot nem pedig az hogy nem vagy e csiontvékony.
2014. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nősz még 5 centit, és vékony, nyúlánk testalkatú vagy, különleges, de szabályos arccal, tudsz magassarkúban járni, fotogén vagy, jól bírod a fizikai terhelést (egy fotózás 8-10 óráig tarthat, és nem mindig a legkényelmesebb helyzetekben kell lenni...), a szüleid engedik, hogy utazgass, akkor szóba jöhetsz, de az ügynökségek közül kevés a megbízható, és ritkán lesz vki annyira felkapott, hogy megérje számára a modellkedés.

Amúgy 1-2 évet még célszerű várni, mert 12 évesen még elég kislányosnak néz ki majdnem mindenki, a kifutón/magazinokban pedig nem ez az elvárás.

2014. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok modellügynök, szóval nem mondok semmit tutira, de küldj képet, mert az arc a leglényegesebb! (ezek az adatok kb. fél milliárd lányra jellemzőek)

Ha biztosra akarsz menni, küldj email-t az ügynökségnek, csatolva a képeiddel, elérhetőségeiddel. Soknak már olyan oldala van, ahol csak simán kitöltöd a jelentkezési lapot.

2014. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem nagyon lehet eldönteni.Amúgy én is kb 11-12 éves korom óta egy centit sem nőttem:D
2014. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!