Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek elkezdhetném a...

Szerintetek elkezdhetném a modellkedést? Nem lenne túl késő? Ilyen adottságokkal van esélyem? Többi lent

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 175 cm, magas, vékony lány. Kék szemeim vannak és hosszú gesztenyebarna hajam. Korábban is gondolkoztam már ezen. Szeretnék modell lenni, hisz sokan mondják, hogy karakteres arcom van és néha előfordul az, hogy az utcán is megállítanak és megdicsérnek, hogy micsoda magas és csinos vagyok stb...(idegenek is).

Nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki, hol és mik is a követelmények. Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy minél többet megtudjak. Válaszotokat előre is köszönöm!



2014. máj. 12. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. ha úgymond természetes szépség vagy (semmi tetkó,percing, festett haj...stb) akkor keress valami fotóst, aki készít rólad portfóliót (sajnos ezek nem ingyenesek) miután megkaptad az XY mennyiségű retusált képet akkor vmi modellcéghez küldd el és várj arra, hogy felhívnak vagy valami., de általában modelcégeknek a fotósával is belehet próbálkozni ,hogy ők készítsenek portfóliót :)
2014. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs festett haj, piercing, tetsó stb...:) Képek pedig már vannak, csak még nem tudom, hogy hova küldjem be őket. Ötletek?
2014. máj. 12. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a közeledben milyen ügynökségek vannak, mikor fogadnak, menj oda, anyuddal vagy apuddal, vidd a képeket is.

A méreteidet nem írtad, pedig ezek a legfontosabbak. Meg fontos hogy sportos tested legyen, feszes bőröd, na itt bukik el a legtöbb tini. Mert nagy részük lusta mozogni, így hiába vékonyak, a testük formátlan.

A szüleid támogatnak ebben? Mert arra is szükség lesz, például hogy kísérgessenek, vagy hogy fizessék amit kell.

2014. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sportolok: naponta 30 km-t biciklizem, futok rendszeresen. A bőröm feszes és a szüleim is támogatnak. A válaszokat köszönöm.:)
2014. máj. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!