Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 50 évesen hogyan lehetek...

50 évesen hogyan lehetek fotómodell? Pécsett élek.

Figyelt kérdés

Vékony, arányos testalkat, szép arc, festett vörös haj, zöld szemek, pozitív kisugárzás. Imádom ha fotóznak, szeretnék ezzel pénzt keresni.

Nem kritikákat szeretnék, hanem a kérdésemre választ, ha lehet. Köszönöm!



2014. máj. 13. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy vagy több modellügynökséget kell felkeresni néhány fotóval, és ők eldöntik, hogy látnak-e fantáziát a dologban.


A rövidebb út a "szereposztó dívány"-on keresztül szerintem általában olyan 15-25 év között járható. De nincs 100%-osan kizárva persze.

2014. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel modellügynökségeket, ahol foglalkoznak idősebb modellekkel is vagy nézz castingokat ahol a korhatárba még beleférsz. Leginkább Pesten van lehetőség ilyesmire szerintem. Hozzátenném, hogy több esélyed lenne szerintem egy természetesebb hajszínnel, habár nem tudom a vörösed milyen, csak mostanság sok élénk vörös idősebb nőt láttam és nem értem a dolgot. Na meg a legtöbbnek a haja is rövid volt, ami szintén nem annyira kelendő a szakmában. De persze ezek csak tippek, hogyha tényleg ezzel akarsz foglalkozni, akkor lehet hogy kellenek majd ilyen változtatások. A természetes nőknek több munka akad mert sokféle fotózáshoz felhasználhatók.
2014. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!