Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ezzel az arccal...

Szerintetek ezzel az arccal lehet modellkedni?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom hogy nem karakteres.. És csak normális válaszokat szeretnék.



2014. máj. 18. 19:21
1 2
 1/20 LamboLover ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép arcod van és igenis karakteres.

Különösen jó, hogy nem az a 5 kiló alapozó csak kezdetnek típus vagy. Szerintem simán megpróbálhatnád.

Nagyon szép:)

Örülnék ha ilyen arcom lehetne..

2014. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát biztos, de nem vagy picit bandzsa? Vagy túl photoshopoltad a képet.
2014. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) És tényleg nincsen rajtam 1 minimális réteg alapozó sem.
2014. máj. 18. 19:25
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem volt photoshopolva
2014. máj. 18. 19:26
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Fura dolog ez a "karakteres", megfigyeléseim szerint azokra a nőkre szokták ezt leginkább mondani akiknek nem klasszikusan szép az arcuk, és akkor finoman fogalmaztam... :D

A kép alapján annyit tudok mondani, hogy kedves, szép arcod van, és természetesen nézel ki, nekem ezek abszolút pozitív dolgok, szóval ha ilyennel foglalkoznék, már kérném is a számod :D , hogy aztán a modellügynökségeknél mennyire más az emberek ízlése, illetve értékszemlélete, azt nem tudom.

2014. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazából nem kifutómodellkedésre gondoltam, hanem fotomodellkedésre, vagy reklámokban szerepelni.. :)
2014. máj. 18. 19:37
 7/20 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel a kerdest mert egy egy modellnek olyan feje van mint egy Avatarnak. Es manapság az ilyeneket keresik..
2014. máj. 18. 19:38
 8/20 anonim válasza:
100%
Nem. Kifutó modellnek nincs elég karakteres arcod, fotó modellnek meg nincs szép arcod. Ne érts félre nem vagy csúnya és inkább vagy helyes, de ez az arc távol áll bármi féle modellkedéstől. Ettől függetlenül próbáld meg,végülis sosem lehet tudni.
2014. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy távolabbi kep ha valakiy eerdekelne, de az utolsonak igaza van.

Semmi esélyem.

2014. máj. 18. 19:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért ha ez az álmod, vagy csak nagyon szeretnéd, akkor mindenféle próbálkozás nélkül feladni hiba volna. Aztán ha nem jön össze, akkor sem dől össze a világ, attól, hogy modellnek nem vagy elég "karakteres" vagy "markáns" arcú, attól még a "hétköznapi életben" továbbra is szép és kedves marad az arcod. :)
2014. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!