Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó pasik! Melyik huszonéves...

Jó pasik! Melyik huszonéves lányhoz mentek inkább oda: egy vékony, modell alkatú, átlagos arcú lányhoz, vagy egy normális testalkatú, bájos arcú lányhoz?

Figyelt kérdés
De kérlek titeket, tényleg jó pasik írjanak, mert fontos! És a korotokat is írjátok oda. Köszi!

2013. dec. 22. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz!

20

2013. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

a válaszunk nem fog bizonyítani semmit!


és a probléma nálam az, hogy nem fogja fel az agyam, hogy mi számít modellnek vagy nem.. ahhoz megyek oda amelyik tetszik, ezt pedig csak akkor fogom tudni, ha látom a kettőt.. szóval ez teljesen kiszámíthatlatlan

2013. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a szép arcúhoz. A modell alkat nem bejövős.
2013. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik tetszik.

Amúgy nálam a normális testalkat nőknél is inkább a karcsú felé tendál (nem látszanak ki a bordái, viszont azért nincs túl nagy úszógumija).

2013. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

kikérem magamnak a nem jó pasik nevében!

a nem jó pasik véleménye miért nem számít?

ez az igazi diszkrimináció!!!!

tiltakozom!

2013. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld h mi az a "jó pasi"! Utána fog kiderülni h írhatok e ide, Úrnőm. 22
2013. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én nem vagyok jó pasi, és ezért direkt ahhoz, amelyik a kérdező, nyomulnék mint akinek eljött az utolsó napja, le nem szállnék róla.
2013. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A bájos arcúval ismerkednék inkább. Nem a testi adottságait veszem figyelembe egy nőnél, ha tetszik.

23/F

2013. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A normális alatt azt értem, hogy egyáltalán nincs úszógumija, csak nem gebe és mondjuk nem olyan magas.

Tudom, hogy nem túl "szép" dolog, de most akkor is az igazán jó pasik véleményére van szükségem. Bocsánat!

Most azon felül, hogy persze szubjektív, kinek miylen a jó pasi, azért van egy általános ideál és ezzel a fiúk is tisztában vannak, szóval el tudjátok dönteni magatokról.

2013. dec. 22. 20:39
 10/21 anonim ***** válasza:

Értem, hát kivi lennék h h nézel ki. :)

Csak h tudjam h hozzád nehogy odamenjek... Szija. :P

2013. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!