Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék alsónemű...

Szerintetek lehetnék alsónemű modell?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már az ismerőseimtől, akik valamilyen okból kifolyólag láttak ruha nélkül (edzőpartnerek, barátok a strandon stb.), hogy érdemes lenne kipróbálnom magamat alsógatya modellként. Gondoltam megkérdezem, mi a véleményetek, nem vagyok jártas a szépségiparban, szóval nem tudom, milyen követelményeknek kell megfelelni. Az egyetem mellett kiegészítő pénzforrásnak jól jönne.

172 cm magas vagyok, ha ez számít.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kösz a válaszokat!


22/F



2014. jún. 7. 10:46
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Bár én sem vagyok szakmabeli, de szerintem a tested abszolút megvan a dologhoz. :)
2014. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Jól ested van, én azt mondom, hogy lehetnél, de mivel nem vagy magas, ezért gondolom, csak fotómodellkednél.
2014. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A tested szerintem is simán megvan, esetleg ha még az arcodban van valami különleges, vagy legalább nem csúnya (mert ugye az nyilván megölné az összképet) akkor simán! De mindenképpen menj el castingra, ott megmondják, hogy van-e esélyed.
2014. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
A tested "jó" de a lábad-szőrös...
2014. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, és igen, csak fotómodellkedésre gondoltam, a kifutóhoz alacsony vagyok.

Szerintem a legtöbb férfinak szőrös a lába, néha nyírok a hosszúságából, de engem nem zavar.

2014. jún. 7. 11:14
 6/23 anonim válasza:
47%
Aww, akarlak *-*
2014. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is simán jó adottságaid vannak hozzá.

Jó, hogy szőrös a lába, mivel férfi... -.-

2014. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jelentkezhetsz. Egyébként milyen edzésterved van? Odafigyelsz a táplálkozásra is, hogy ilyen alakod van? (Én is edzek, csak nincs ilyen hasam...még. :D)
2014. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Heti öt alkalommal járok le edzeni (minden nagy izomcsoportot átmozgatok), kétszer-háromszor beiktatom a kardiót is, és persze figyelek az evésre. Két hete, mikor végeztem a diétaidőszakkal szálkásabb voltam, de azt nem lehet hosszú távon csinálni.
2014. jún. 7. 21:10
 10/23 anonim ***** válasza:

Elájulok*-*

Irigylem a barátnőd

2014. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!