Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék alsónemű...

Szerintetek lehetnék alsónemű modell?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már az ismerőseimtől, akik valamilyen okból kifolyólag láttak ruha nélkül (edzőpartnerek, barátok a strandon stb.), hogy érdemes lenne kipróbálnom magamat alsógatya modellként. Gondoltam megkérdezem, mi a véleményetek, nem vagyok jártas a szépségiparban, szóval nem tudom, milyen követelményeknek kell megfelelni. Az egyetem mellett kiegészítő pénzforrásnak jól jönne.

172 cm magas vagyok, ha ez számít.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kösz a válaszokat!


22/F



2014. jún. 7. 10:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm, de kösz.
2014. jún. 7. 23:49
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Nincs barátnőőőőd??:OO az hogy lehet. *.*
2014. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nincs, egyszerűen. :)
2014. jún. 9. 20:11
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon alkalmas vagy rá. Láttam már a J press oldalán, hogy keresnek is jelentkezőket, és a feltételeket hozod. Sokan nem is álmodhatnak ilyen kinézetről. Mennyi idő alatt lehet elérni egy ilyen kinézetet? Mi a legfőbb szabály?
2014. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan ilyen hogy alsónemű modell nincs. Szóval arccal mindennel kell alkalmasnak lenned de mi azt nem látjuk. :) A testi adottságod megvan hozzá
2014. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ha még emlékszel, hol láttad, belinkelnéd a hirdetést? Köszönöm. :)

Az előző oldalon leírtam, hogy én hogyan edzem magam és étkezem, de általános szabály szerintem gyakorlatilag nem létezik, mindenkinek magának kell kitapasztalnia, mire (edzés, étkezés), hogyan reagál. Nekem ezt másfél év volt összehozni a nulláról.

Hátha olvassák ismerősök, azért nem raktam arcot. :)

2014. jún. 9. 21:10
 17/23 anonim ***** válasza:

Tényleg megvannak hozzá az adottságaid, ami a testet illeti, a szőrös láb meg egyáltalán nem gáz. Megpróbálhatod még szerintem a modellonline.hu-t is.

Egy hobbifotós lány.:)

18L

2014. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ha azt nem számítjuk, h alacsony vagy, talán lehetsz.
2014. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Kaptam tőle arcképet, helyes srác és jófej is, viszont lányok szerintem ne fussatok bele a csapdámba, ha írnátok neki, mert nem véletlenül nincs barátnője.

Sok sikert a modellkedéshez. :)


20/L

2014. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szépen kidolgozott a tested, de látszik, hogy alacsony vagy (rövidek a lábaid). Ettől függetlenül lehet, hogy volna rád kereslet.


Egy személyes megjegyzést pedig engedj meg: nincs annál röhejesebb, mint mikor egy férfi a felsőtestét szőrteleníti, alul viszont nem. Ha már szőrös a lábad (ami teljesen rendben van), akkor máshol se szőrteleníts. Vagy akkor már mindenhol.


24/n

2014. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!