Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ez az alkat...

Szerintetek ez az alkat megfelelne modellnek?

Figyelt kérdés

175cm/52kg/14l

[link]


tudom, azért még próbálok hízni..évek óta azt próbálom, de mások azt mondják hülyeség, mert a modellkedéshez ez pont jó..:):/



2014. jún. 22. 11:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
DE, nekem nehéz hízni, mert eleve ilyen az alkatom, a génjeim..
2014. jún. 22. 11:33
 2/19 anonim ***** válasza:

Normálisan nem bírsz fényképezni?

És ha már modellkedésről van szó akkor minimum bikiniben, nem pedig az alakot formáló farmerben!

2014. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sovány vagy, a méreteiddel nincs különösebb gond, ha egy modell ügynökség szemével nézzük. De az arc az ami igazán számít. Jó testtel de csúnya arccal nem sokra viheted. Bár lehet nem itt kellene kikérned a véleményeket. Szóval ha tényleges véleményt akarsz az arcodat kell látnunk.....
2014. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bikinis fotót tégy fel lécci!
2014. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bikiniben lehetne megmondani.
2014. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
69%
Hosszúak a lábaid, a karjaid, a combod! tökéletes alkat modellkedéshez! ÉS akik itt azt írták, hogy az arc számít, ők nem túl sokat tudnak arról, hogy nem a szép, hanem a KÜLÖNLEGES arcú lányok lesznek modellek általában, ja és, hogy a smink csodákra képes! :)
2014. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejön az alkatod, nem dolgozom modellügynökségnél, de a ruhás képed alapján lehetnél szerintem. Viszont vegyél egy másik felsőt, ezt már évekkel ezelőtt kinőtted.
2014. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Mivel a modellügynökségek kezdenek elterelődni a normális, egészséges testalkat felé, a tied pedig alultáplált, sovány, így nem tudom, mennyi esélyed van.
2014. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok alultáplált, leírtam szépen hogy ilyen az alkatom, a génjeim ilyenek, nem én tehetek róla. hogy ha akarnék se tudnék padlóig lehízni :)
2014. jún. 22. 14:35
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Istenem annyira idegesít, hogy leírja a kérdező, hogy NEM tud hízni egykönnyen a gének miatt, de így is alultápláltnak mondják. Ráadásul nincs igaza ennek a válaszolónak, mert az ügynökségeknek még mindig az ehhez hasonló alak a kikötés. Nem kell bedőlni a kamu híreknek.. (nekem is ilyen alakom van, és én sem szeretem, de én sem tudok hízni, pedig sokat eszem, és edzek is)

Egyébként tökéletes az alakod a modellkedéshez, de az arc tényleg nagyon lényeges.

2014. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!