Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék.13 éves...

Modellkedni szeretnék.13 éves vagyok (14 leszek. Fejér megyében lakok, közel Budapesthez. Nagyon szeretnék modellkedni. Hol tudnák modell lenni?

Figyelt kérdés
sokak szerint szép vagyok, és meg vann hozzá minden tehetségem és nem is vagyok dagadt. nagyon szeretnék modell lenni. hol tudnák modell lenni?
2014. jún. 26. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Tanulás mellett be kell iratkozni egy modellképző iskolába jó pénzért. Persze, ott is csak tanulni fogsz. Hogy lesz-e modell belőled ? Ki tudja?
2014. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem "tudnák" hanem tudNÉK".

2) Nem az a lényeg, hogy sokak szerint szép vagy, hanem hogy karakteres arcod legyen.

3) Mi az hogy tehetség? Ehhez tehetség előtt kell, hogy minimum 172-173 centi legyél. Derék-mell-csípőbőségnek megfelelőnek kell lennie.


Ha mindez megvan, akkor jelentkezz a Budapesti VM, Icon, Attractive vagy Visage ügynökséghez.

2014. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, *budapesti.
2014. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!