Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fiuk, nektek komolyan bejon...

Fiuk, nektek komolyan bejon egy ilyen lany?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 28. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy
2014. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Komolyan nem, mert személyiségzavaros, de ugyan úgy megdugnám, mintha 30 kilóval több lenne rajta.
2014. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez már nem egészséges
2014. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bejönne, ha nem lenne összevagdosva a combja, de dilis nővel nem kezdünk.
2014. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön csak a combjain lévő vágások nem :/

Valószínű szegény testképzavaros :( ->ezt a vágásokból következtettem

2014. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdező gondolom azt várja, hogy azt írjuk, hogy "fúúj, soha, dehogy".

De már elég sok ember kinőtt ebből.. :)

2014. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Amúgy meg attól függ, hogy ki szemével nézzük. Megnyugodhatsz nagyon sok mindenkinek nem tetszik :)

De ez így is van rendjén, nem lehet minden fiúnak ugyan az az ízlése. A sovány, kövér, telt, izmos, stb lányokat is kell valakinek szeretnie :D

Tehát szerintem maradjunk annyiba, hogy ne általánítsunk :)

fogalmazzunk úgy, hogy van akinek igen

2014. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 nem azt vártam h irjátok, csak érdekelt h igen vagy nem
2014. jún. 29. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek.. Most vagy te is hasonló testalkatú vagy, vagy bőven van rajtad felesleg és azt várod, hogy valaki idekommentelje, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak". Ez az utóbbi gyakran használt mondat egy óriási hülyeség. Inkább nyúlnék egy sovány lányhoz, mint egy bálnához. Ahhoz s férfiak 80%-ának semmi gusztusa. Ez a lány a képen nem egészséges.. perszessziós.. látszik. Nyilván azért is ennyire vékony, mert nincs megelégedve magával és nem hajlandó enni. És bárki bármit mondd én szívesen elfogadnám. Aranyos lány lehet... Az előttem szólók pedig szintén nem sokat tudhatnak az ilyen lányokról.. Nem dilisek.. Nincs semmi bajuk.. Valószínűleg annyit csalódtak és annyiszor bántották őket hogy ide jutottak... Az ilyen lányokat nem megudgni kell barátom, hanem megszeretgetni... Nem értem mit akar némelyik férfi olyan lányt, aki szereti és nem csalja meg, mikor egy mínuszban lévő önbizalmú lányt is csak megdugni akarna. szánalmas ez az egész társadalom
2014. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a vékony lányokat, ő még határeset. De látni kell a különbséget a vékony nő és a sovány közt. Sovány ha kintvannak a csontjai bordái. Ennek a lánynak nincsennek kint. Sovány lányok szerintem senknek nem tetszenek.

Combján tényleg vágásnyomok vannak? Az már nagyon nem tetszik

2014. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!