Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért van mindenki annyira...

Miért van mindenki annyira kiájulva Palvin Barbitól?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem állom, egy beképzelt......

Szerintem nem is az a nagy gyönyörűség egy kiló sminkkel mindenki az..

[link]



2014. jún. 30. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő smink nélkül is szép. Azért van tőle mindenki elájulva. Mit tudsz te róla? Mármint honnan gondolod, hogy beképzelt? Nem biztos, hogy az.

De nehogy félreérts, én nem kötekedni akarok. Én sem értem, hogy.. mármint csak a génjei jók voltak, és ennyi, ez nem az ő érdeme.

2014. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szép sminkben is, smink nélkül is. Mint embert nem ismerem, de nekem nem is fontos, hiszen csak a fotóit látom és azokon szép.
2014. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Láttam már nála szebb és kevésbé szép lányt is. De még így is vígan cserélnék vele.
2014. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elfogadom a kritikákat, hiszen ezért írtam ki, ízlések és ficamok!! :)))
2014. jún. 30. 15:27
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Azért vannak tőle elájulva,mert nagyon fiatal és egy kicsi országból származik és mégis világhírű lett.:)
2014. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Irigy vagy? Miért akarsz itt fröcsögni? Megnyugtatja a lelked?

Nekem az nem tetszik, hogy látszik rajta, hogy genetikailag sovány. Nem sportol, nem túl feszes a teste. Csak vékony. Emiatt nézhet ki akár "ducibbnak"" 1-2 ruhában. Annyira könnyen javíthatna ezen és mégsem teszi.

Igen, vannak szebb lányok. Szerintem is """csak""" szép, de nem egy napi 0-24-ben bámulandó királynő. De ilyen a modellszakma. Kell a szerencse ahhoz, hogy felemelkedj és híres légy. Ez szerencse kérdése.

Most jobb neked? Csúnyább lett ettől? Sosem értettem az ilyen tipusú kérdések értelmét. Ja, hogy nincs is.

2014. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De azt azért ne mondjátok h nem r*banc,attól h modell!!

[link]


Ez mi ha nem r*banckodás??

2014. jún. 30. 15:37
 8/23 anonim ***** válasza:
Szép, de mindenekelőtt szabályos, szimmetrikus arca van, amitől alkalmassá válik sokféle karakter kialakítására sminkkel. Ez teszi alkalmassá arra az arcát, hogy modell legyen, nem pusztán a szépsége. Pl. Claudia Schiffer arcában is az a különleges, hogy az átlagnál sokkal szimmetrikusabb, szabályosabb, ezért tudott karriert befutni, Palviné is ilyen. Ez genetika kérdése.
2014. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom mi benne a szép, tök átlagos. Ezer meg ezer sokkal szebb lány van Mo-on, ki tudja mit csinált azért, hogy ilyen híres legyen :D
2014. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
szerintem kimondottan csúnya békaarca van, és valahogy a feje úgy ahogy van irritáló. ez nem nő, ez csak egy flegmázó, tucat kislány, akinek a klónja százszámra szelfizik a facebookra naponta. nem a génjei jók, hanem apuka pénze.
2014. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!