Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » én egy 15 éves lány vagyok....

én egy 15 éves lány vagyok. Modelkedés érdekel már egy ideje. Szeretnem megkerdezni töletek h szerintetek lehetnék e az? Szöke derékig érö hajam van. A derék bőségem 65cm a csipöm 78cm.

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, hogy milyen magas vagy de a modellkedéshez annak kéne lenned...

A modellek zsepit esznek, hogy ne hízzanak, hánytatják magukat, és nincsen menzeszük mivel olyan vékonyak, és még sorolhatnám... Sok sikert :)

2014. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

1. A testmagasság is számít, nem csak a derék/csípő.


2. Inkább egy modellügynökséget kellene megkérdezned személyesen, mert itt 2 leírt sor alapján senki sem fogja neked megítélni, mennyire vagy alkalmas.


3. Annyira mégsem érdekelhet, ha még leírni sem tudod helyesen, hogy modellkedés.

2014. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kifutóra a csontkollekciók kellenek, fehérnemű modellnek nem hiszem, hogy kellenél és nem élő modellkedéshez pedig annyit mondanék, hogy kering az interneten egy videó, ahol fordítva mutatják be annak a folyamatát, ahol egy szelet pizzából photoshopol valami egy nőt ...

Sokkal fontosabb lenne ezeknél az adatoknál az, hogy milyen arcod például, de azt úgysem fogod megmutatni, szóval felesleges volt a kérdésed.

2014. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel még ez egy korántsem biztos pont az életedben, tanulj és finomítsd a helyesírásodat! Ne vedd sértésnek, nem annak szántam.

A modellek általában magasak és nem a hajhossz számít. Ha magas vagy és karakteres arcvonásaid vannak, felfigyelhetnek rád később. Nem javasolnám amúgy ezt az irányt, ugyanis rossz példát mutat a mai tiniknek. Persze vannak gyerekfotózások, pár modellügynökség szokott évente rendezni versenyeket, keress rá facebook-on. :) A Csillag Modellügynökség például szokott ilyeneket rendezni és náluk elvárás a természetes szépség, tehát versenyeknél is szabály, hogy max. szempillaspirál és esetlegesen ha vannak csúnya pattanásaid, azt eltüntetheted egy nagyon kevés korrektorral, de a sminket hátrányban részesítik. Szóval én esetleg ezt tudnám ajánlani, de ha nézelődsz és kérdezősködsz, biztos találsz majd valamit. :) Sok sikert!

2014. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egészen biztos hogy nem jól mérted. 78cm-es csípő iszonyat kevés. ott kell mérni ahol a legnagyobb vagy, a feneked közepén. de ha mégis ott mérted akkor ez kevés a modellkedéshez,ennyivel nem vesznek fel. és derék 65 picit sok. 62-63 a nagyon max,lejjebb kéne vinni
2014. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csípőd nagyon kevésnek tűnik, szerintem sem merhetted jo helyen!

Én azt mondom, hogy hogyha te ezt szeretned, csináld! Nehogy már egy idegen megmondja, persze tudom, hogy csak jót akar, de ha sikeres modell lennel (amire itthon kevés az esély), akar havonta kereshetsz 20 milliót is. Ha pedig nem leszel világhírű modell, akkoris kereshetsz 2 hónap alatt 17 évesen milliókat.

A hajhossz nem szamit, inkabb az, hogy hány cm vagy. Derékbol kene fogynod, mert általában a 62cm a max, vagy Eselteg utana mondja meg az ügynökség, hogy fogyni kell onnan.

2014. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hajhossz és szín lényegtelen. A derék túl sok.


A helyesírásod katasztrofális.

2014. júl. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A derék tényleg vastag, 60cm, az lenne az ideális.

A magasságod még fontos lett volna leírd, az sokat számít.

2014. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!