Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hova menjek? Hol kezdjem? Hogyan?

Makaveli55 kérdése:

Hova menjek? Hol kezdjem? Hogyan?

Figyelt kérdés
13 (lány) vagyok. Tudom, hogy elég korai lenne még modellkednem, de nagyon érdekel a szakma és kipróbálnám magam:) Hetedikes vagyok, szóval pályaválasztás előtt állok, de akármilyen munkát nézek, akkor is ez a legszimpatikusabb. Hogyan kezdjem el? Vagy milyen iskolába menjek? (A részletes válaszokat előre is köszönöm!)

2014. szept. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

visiomodells.com

ennyit tok mondani, amúgy meg azért adtam meg az oldalt mert jó kedvembe vagyok, de nem bírom ki, hogy ne szóljak be... Mi bajod van, észlényke? szivi a válaszért agyas nyomi hehehehehehhehe na ez jól esett xD

2014. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túl fiatal:) 13-14 éves korban kell elkezdeni ezt az egészet. 170cm a minimum:) a méretek pedig 90-60-90. Viszont ez ne befolyásolja a pályaválasztásodat!!! Ha nem tudod mit szeretnél később dolgozni akkor menj gimibe:)

Meg amúgy is:

1. A modellek is kiöregednek és akkor kell munka:) Hacsak nem leszel olyan sikeres mint Gisele Bündchen:D

2. Az sem biztos, hogy megfelelsz modellnek, tehát a sulit hagyd ki ebböl:)

Nem bunkóságból, csak segíteni akarok:))

Ha szeretnél még tudni valamit, akkor nyugodtan írj!:)

14/L

2014. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!