Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek dagi vagyok?

Szerintetek dagi vagyok?

Figyelt kérdés

160 cm, 53 kg vagyok de én szerintem ez nem az ideális alkat!

Bikiniben is olyan daginak nézek ki! Szerintetek?


2014. okt. 29. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki milyen az alkatod. És ez normális súly, ha sportolsz, vannak izmaid. Ha nincs akkor nyilván hájas vagy kicsit, de ezen lehet változtatni könnyen.
2014. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem oké, én 167 cm vagyok, és 54-55 kg. Az s es ruhába simán beleférek. Az egy másik kérdés, hogy a gebe tinilányokhoz képest, hogy nézek ki. Meg egyébként is, a psaik szeretik, ha egy nőn van mit fogni :)


17/l

2014. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
162 cm vagyok, és 47,5 kg. Szerintem semmi baj nincs veled ezen a téren :) 17l
2014. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs testképzavarod, akkor valószínűleg puhány vagy. Az izom nehezebb, ugyanennyi kilóval lehet sokkal vékonyabb és feszesebb valaki. Diéta és mozgás kell, ha változtatni akarsz.

Mondjuk az is biztos, hogy nem lehetsz egy bálna. De két számból csak találgatni lehet, ez éppúgy semmitmondó adat, mint a BMI.

2014. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ve84 ***** válasza:
Nem vagy dagi, ezek egészséges értékek, mégis azt kell mondanom ( nem bántásból) , hogy a modellkedéshez kéne még minimum 15 centi :/
2014. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!