Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbarának szerintetek...

Palvin Barbarának szerintetek nem csúnya szája? Mármint nem is az, hogy csúnya, de nem szép?

Figyelt kérdés

ti mit gondoltok, a népszerűsége számomra mind a mai napig rejtély..


[link]


most ő rá, mondjátok, hogy jó ránézni? ez komoly?


random beírtam a googlebe, hogy nice girl


[link]

ez a csaj pl kapásból szebbnek tűnik nekem


ja tudom, hogy ez szubjektív, de ennyire, hogy még csak nem is értem, hogy mitől jó..mert ha mondjuk sejteném, de még csak az se, ennyire fura az ízlésem, vagy igazából sok embernek nem tetszik, csak a népszerűsége miatt kedvelik?



2014. nov. 10. 23:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
61%
Kedves fiuk/ferfiak! Latszik, hogy nektek inkabb az ilyen tipikus agyonsminkelt, csontkollekciok jonnek be. Barbi valoban nagyon szep, de nem minden a kulso. Ha neztek rola videokat amikben beszel, akkor rajottok hogy milyen bunko is o valojaban. Mert o milyen nagylany mert vilagsztarokkal bulizik es egy interjuban eloadja hogy valami "Leonardo Di nemtudomkicsoda" is odament hozza kepet kerni stb. Es hogy o magyaroszagon nem vasarol ruhakat mert milyen szarok.:) Es a masodik kepen levo lany ezerszer szebb vakolat nelkul mint Barbi egy kilo vakolattal. Es a fiuk is csodalkoznak hogy miert nincsen csajuk meg az osszes lany milyen bunko. Ilyen ideallal hogy akartok baratnot talalni? Senki nem lehet ilyen " jo no " mint Palvin.. Nyissatok mar ki a szemeteket, mert vegigsetalva egy kis faluban is kapasbol mutatok sokkal szebbet. De mondom, ha a kicsit nem becsulitek meg, a nagyot nem erdemlitek. Majd akkor rajottok hogyha annak a lanynak vagy nonek akiket szerettek egy Christiano Ronaldo lesz az idealis ferfi mint nektek Palvin Barbara. Ez csak az en velemenyem bocsanat esetleges szoismetlesekert es az ekezethiany miatt.
2014. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
31%
[link] most kövezzetek meg, de szerintem gyönyörű az alakja és mindene. és smink nélkül is csodaszép!
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezeréves kérdés, de azért válaszsolok. Szerintem amikor nevet egyáltalán nem szép, inkább gyerekes. Elismerem hogy öszeségében bájos arca van és szép a bőre, a szeme, de iszonyatosan bamba feje van.
2016. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

A modellszakma igenis arról szól hogy szét kell tenned a lábad. Voltam többször is külföldön modellkedni, vagyis csak próbáltam, nem kaptam munkát. Itthon is csak kihasznaltak, nevetséges fizut kaptam pár ezer Ftot, még az újságban is, meg a kifutókon is. Mindig azzal jöttek hogy kell a portfólióba a sok kép. Magas vagyok, nem csontos, de vékony, elég nagy mellek... A modellekhez képest,szoval megvoltak a méreteim stb.

Külföldön mindig megvolt az ügynököknek a modell "barátnő" cserébe kapták a munkát, dior sminkeket stb.. Sorra szexelték őket. szóval igen is szét kell tenni a lábad. Rám szólt az egyik modell lány hogy legyek laza, nyílt amikor felmegyek a főnökhöz. Saját hotele is volt... Megprobált letapizni, nem engedtem. Küldtek is haza, többször is. Ennyit erről. Persze mindenki próbálja szinesiteni ezt a szakmát, védik hogy milyen ártatlan. Sajnos nem az. A nők csak mozgó vállfák akiket semmibe se néz a szakma.

2023. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!