Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbarának szerintetek...

Palvin Barbarának szerintetek nem csúnya szája? Mármint nem is az, hogy csúnya, de nem szép?

Figyelt kérdés

ti mit gondoltok, a népszerűsége számomra mind a mai napig rejtély..


[link]


most ő rá, mondjátok, hogy jó ránézni? ez komoly?


random beírtam a googlebe, hogy nice girl


[link]

ez a csaj pl kapásból szebbnek tűnik nekem


ja tudom, hogy ez szubjektív, de ennyire, hogy még csak nem is értem, hogy mitől jó..mert ha mondjuk sejteném, de még csak az se, ennyire fura az ízlésem, vagy igazából sok embernek nem tetszik, csak a népszerűsége miatt kedvelik?



2014. nov. 10. 23:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Popi korbenyalas stb.

Amugy meg velemenyt kerdeztel, megirtam...

2014. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem szép. Oké azokon a fotókon amiket linkelt valamelyik hozzászóló, egész szép. De egy agyon retusált, profi sminkes által készített profi képen mindenki szép tud lenni szerintem....
2014. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
69%
A szeme szép..
2014. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

azért az a kép nem fotózáson készült, ki lehet hozni belőle sok mindent egyébként


mondjuk én nem vagyok száj fetisiszta

2014. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem gyönyörű nő. A 2., akit linkeltél, mellette simán elsétálnék az utcán, semmi különöset nem látok rajta, amíg egy pavinbarbi után megfordulnék az utcán lány létemre. Semmi baj nincs azzal, ha neked nem tetszik, én azokat nem értem, akik azt mondják rá, hogy kifejezetten undorító, gusztustalanul néz ki. Azért az túlzás. Csak azt nem értem, hogy amíg külföldön mindenhol imádják, kedvelik Barbit, addig a saját hazájában szidják és megalázzák, mer' ő csak sz**ni tud. Ez nagyon szomorú...
2014. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem Palvin Barbinak egyszerű, mégis sokoldalú arca van, ezért szép.
2014. nov. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy nem fordulnék utána az utcán, de fotogén. Ennyi
2014. nov. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon atlagos es gyerekes arca van,nem latok benne szepet van amikor hallok rola es csak nezem hogy ez mi,en nem akarok senkit fikazni de ezerszer szebb lanyok vannak nala,nekem egyaltalan nem tetszik .:)
2014. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy ez a csaj 10/5 embernek jön be kb..

Marha érdekes, hogy sikerült ekkorára nőnie magát, sok csajból lehetne így sikeres modell, sok csaj bejön 10/5 embernek :D

2014. nov. 29. 09:55
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
Sztem nagyon szép, szeretnék olyan jól kinézni, mint ő.
2014. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!