Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellügynökségek! Ti felvenné...

Modellügynökségek! Ti felvennétek egy olyan 174cm magas,48kg-os,13éves lányt, akinek görbe az orra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem nekem görbe az orrom(=van az orrnyergen egy kis púp).(Bár ha megkérdezek valakit, azt mondják, hogy nem is görbe, de szerintem igen) De nagyon szeretnék modell lenni. Sokan mondták már, hogy modellalkat vagyok, és egyébként szeretem a kamerát is, szóval szeretem, ha fotóznak. Imádom pl. A „Topmodell leszek"(America's Next Top Model) című műsort is.

2015. márc. 7. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de kis naiv...
2015. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha küldesz magadról egy képet segítek
2015. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de így látatlanba nem szeretnék képet küldözgetni magamról. De köszi, hogy segíteni próbáltál. :)
2015. márc. 7. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a méreteid, a karateres arcod, az egészséges hajad és bőröd meg a jó személyiséged, akkor nincs akadálya. Néha a görbe orr még karakteresebbé teszi az arcot.
2015. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Axente Vanessa is görbe orrú, de azért egész jól befutott :D
2015. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!