Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek jó lennék modellnek?

Szerintetek jó lennék modellnek?

Figyelt kérdés

14 éves,lány vagyok.

Az alakom nem az igazi,mármint azt mondják,vékony vagyok,de nem modell alkat. Ezzel tisztában vagyok.

Sajnos a magasságom sem az igazi,sőt. (160cm),de nagyon kiszeretném próbálni magam. Szerintetek sikerülhet? Jaj, és még annyit,hogy mivel fogyhatnék le szépen, modell alkatúra? Leginkább az a bajom,hogy túl hamar feladom. Itt vannak képek rólam (nem szerkesztettek,csak effektel vannak fényképezve)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. dec. 7. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az arcod átlagos tini arc, semmi extra, az alakodból meg semmi nem látszik. Ez alapján nem hinném hogy bárhova is kellenél, mivel napi szinten rengeteg ugyanilyen tinilány jelentkezik ügynökségekhez... és nem kellenek.

Főleg azok nem kellenek akik még sportolni, egészségesen étkezni, kondiba járni sem akarnak, mert az mindennapos dolog kell hogy legyen egy modellnél.

2014. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Atlagos vagy,alacsony,alaktalan es lusta.


Elhiszem hogy tini vagy de a realitaserzek teljes hianya se normalis..

2014. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy és az alakod sem modelles.
2014. dec. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 160 cm nagyon kevés.

Én 168 cm vagyok csak, de 14 éves koromban is magasabb voltam, mint te.

2014. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
160 centisen nem leszel modell, az arcod se különleges.
2014. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok:) Tudom,hogy nem elég jó az alakom,ezért kérdezem,hogy hogyan tudnék lefogyni vagy legalábbis formásabb lenni?
2014. dec. 8. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, de ettől még nem leszel modellnek való. A modelleknél kell egy kis plusz, illetve elvárják a természetességet, alapból smink nélküli fotókat is kérnek.
2014. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A modelleknél kell egy kis plusz"

Hát nem tudom más hogy van vele, de az a plusz, ami sok modellnél van, nálam inkább minusz.:)


Kérdező, szerintem jobb lett volna ha normálisabb, mindenféle effektektől mentes képeket töltesz fel..

2014. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy alacsony vagy!
2014. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy, és az arcod is inkább átlagos..Ne érts félre, nem vagy csúnya lány! :) De nem vagy modellnek való.
2014. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!