Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jo lennék modellnek?

Katus05 kérdése:

Jo lennék modellnek?

Figyelt kérdés
Egy fotós multkor mondta h nagyon karakteres az arcom (és szeplős) és szerinte jo lennék fotómodellnek.A méreteim :80-62-84.(de éppen fogyózom ) 165 cm vagyok és 50 kilo..A hajam hosszú és szőkés barna színű.Imádok szerepelni meg ilyesmik .Szerintetek érdemes belevágnom?
2015. ápr. 4. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A modellekhez képest alacsony vagy.
2015. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A modellkedéshez nagyobb magasság kell, de azért keress fel egy ügynökséget. Ott megmondják, a fotómodellnek kell-e minimális testmagasság. Sok sikert!
2015. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy, a válasz nem. Minden nap kitesz egy kislány egy ilyen kérdést, miért nem használod a keresőt? Minden egyes nap túl alacsony lánykák szörnyű méretekkel modellek akarnak lenni.
2015. ápr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Talán azért nem használom a keresőt ,mert elég minimális annak a valószínűsége ,hogy pont ugyanakkorák a méreteink.És az se mindegy ,hogy milyen modellek akarunk lenni .

2015. ápr. 4. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát te épp semmilyen nem leszel, ahogy a többi ilyen "modell" fruska sem.
2015. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem értem ,hogy miért kell lefruskázni valakit ,akiről semmit sem tudsz.Amugy meg azért csinálnám az egészet ,hogy pénzt gyűjtsek nyelviskolára ,mivel más állásom még nem lehet és gondoltam ha egy szakmabeli szerint lett volna esélyem megprobálom ,másrészt meg érdekel is a dolog.
2015. ápr. 4. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:

A 165 centi nagyon alacsony.

Valós modellügynökséged nem fognak szóba sem állni veled.

Mások meg beszerveznek luxus call-girl-nek...A 80 centis mellbőség az nagyon kevés, a 62-es derékhez meg pláne, vagyis nincs semmi derekad.

Ha csinosnak gondolod magad és szeretsz szerepelni én aztmondom menj el a legközelebbi szépségverseny válogatásra!!

Az ellenőrzött keretek között működik és van esély hogy bekerülj a tévéhez ha életre való vagy pl.

2015. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De akkor sincs esélyed rá.
2015. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Soha nem lehet tudni hogy kinek mire van esélye, mivel a Kate Moss is 168 centi. De őt mint angol lányt valamiért felkapták. A Palvin Barbi is iszonyat alacsony, 170 centi csak, nem is hívták többet a Victria"s secret show-ra. Őt manökennek sem hívják sehova szerintem.

De tény hogy a 176-183 magas lányok esélyesebbek.

2015. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!