Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 182 cm-hez mennyi a megfelelő...

182 cm-hez mennyi a megfelelő kiló, ha modellkedni szeretnék?

Figyelt kérdés
Mindneki azt mondja, hogy mennyek modellnek, mert magas vagyok, és elég különleges arcom van, hosszu természetes nem festett göndör hajam van. Nem vagyok kövér, de túl sovàny se. A 182 centimhez a modell szakmában kb hány kiló a jó? ( korábban több modellügynökég is felkért, de fiatalnak gondoltam még magam ) L

2015. aug. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
modellugynoksegtol is fugg. van amelyik kifejezetten a most meno vekonyabb modelleket keresi, de vannak olyanok is akik teljesen atlagos testalkatu lanyokat is felvesznek.
2015. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem mérik a kg-ot :)

a mell-derék-csípőt mérik le cm-ekben

90-60-90 alatt kell lenned,de derékban megengedett max 62cm-ig :) viszont mellben és csípőben nem lépheted túl a 90cm-ert :)

2015. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha ennyire magas vagy olyan 50-55 kg lenne modellkedéshez a megfelelő. Az alacsonyabb modellek kb. 47-50 kilósak.
2015. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60 kg is lehetsz, ha jól eloszlik. Egyik haver csaj is 183 cm, 64 kg és jó alakja van, 50-55 az már baromira anorexia hatású...
2015. aug. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez amugy teljesen lenyegtelen. Az, hogy hany kilo vagy az kb senkit sem erdekel. mert lehet, hogy erosek a csontjaid vagy pont, hogy nem. meg az izom amugy is nehezebb mint a zsir. szoval. ez lenyegtelen. a mereteid a fontosak (mell derék csípő)
2015. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!