Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ilyen adottsagokka...

Szerintetek ilyen adottsagokkal lehetnek modell? 13/L

Figyelt kérdés

Mielott leirod hogy ugy se leszel modell, blablabla, nem is szeretnek csak erdekel hogy eselyes vagyok-e?

Leiras:

Ovalis alaku fejem van, nagy szurkeszold szemem, hosszu szempillaim, barna vekonyszalu viszonylag dus hajam van. Egyesek szerint karakteres arcom van, de szerintem annyira nem kulonleges. 171 cm vagyok, es kb. 45 kg (multkori meresnel 43 voltam) hosszu vekony labaim (combjaim legfokepp) vannak

Derekboseg: 62 cm

Csiposzelesseg: 73 cm

Mellboseg 80cm

Lab: 39

A baj hogy enyhen pattanasos a borom, es mitesszerek is akadnak szep szammal, de most mar kezd egyre szebb lenni.

Tudom hogy nehez kep nelkul megallapitani, de orulnek ha vaalki tudna segiteni!:) Elore is koszi!


2015. okt. 5. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A bőrhiba egyszerű sminkkel eltüntethető, de a méreteid nem jók. A csípőd túl vékony, de fura módon a derekad meg nem elég vékony... és a magasság is az alsó határ alatt van. Úgy gondolom annyi a gond veled hogy még gyerekes tested van, nincsenek még meg a nőies formáid és gondolom nem is sokat foglalkozol a testeddel? Pl egy modellnél alap hogy edz, sportol rendszeresen. Így lesz mindig tökéletes.
2015. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sportolok, uszok, squashelek, sokat mozgok es neha neha eljarok futni is. Ami a mereteket illeti nem vagyok benne biztos hogy jol mertem, a csipom ott mertem ahol a legszelesebb es a derekam meg ott ahol a legjobban "bemegy", ha ez ertheto:D Remelem jol mertem es koszi a valaszod!:)
2015. okt. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!