Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellnek csak a magas vékony...

Modellnek csak a magas vékony lányok mehetnek? Pl 165-170 cm magas lányok is?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A 165 cm kifejezetten alacsony, a 170 meg épp határon. Modellkedni 175 és afölött lehet, hacsak valahogy be nem jutsz.
2015. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

173 centiméter szokott lenni nőknél a minimum magasság. Gyakorlatilag az sem szerencsés, ha 180 fölött vagy, de arra létezik precedens.

Ahol az ennél alacsonyabb lányokat is hitegetnek, fotómodellkedés meg hasonló hülyeségekkel, azok csak pénzt akarnak kiszedni a naiv, beképzelt csajokból, és ennyire nem adnak a látszatra sem.

Nagy ritkán lehet találni 170-173 centi között is befutott modellt, ők azok, akik baromi fiatalon lettek sikeresek, amikor még feltételezték, hogy nőnek eleget, de nem így lett. Viszont mivel a nevük már megvan a szakmában, felkérik őket munkákra.

2015. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Általában igen,de a modellkedésnek több olyan ága is van,ahol nem feltétel a tökéletes alkat. pl.: fotómodell,glamur modell,erotikus modell,...

2015. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aha,nem azért kérdeztem mert modell akarok lenni,csak kíváncsi voltam:) Köszi szépen
2015. dec. 18. 07:04
 5/13 elwera ***** válasza:
70%

Én 170 magas vagyok és voltam pár divatbemutatón nézőként. Volt amikor lent, mellette vonultak el a csajok, és mindegyik jó egy fejjel magasabb volt nálam.

Amikor fent vannak a színpadon, vagy kifutón, ez nem látszik. Ott még aránylag kicsinek is néznek ki. Csak amikor lejönnek, akkor derül ki hogy milyen hatalmasak.


De egy fotómodellnek csak az kell, hogy arányaiban legyenek jó méretei, nála nem számít a magasság, mert a fényképen nem tudod mihez viszonyítani. Lehet egy egész pici csaj is fotómodell.

2015. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Fotómodell Eva Longoria is aki mindössze csak 165 cm magas.

De ha kifutón már meg kell lenni 170 fölött.

2015. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavar, hogy Eva Longoria színésznő, nem modell?
2015. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
A színészek nyilván állnak modellt pl. magazinok kedvéért, de attól még nem ez a szakmájuk.
2015. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
23%

Lehet, hogy már kicsit eltérek a témától, de valamiért úgy érzem, hogy vagy bennem van a hiba, vagy a hozzászólók tévesen ítélik meg a magasságot.

Először is Eva Longoria 157 centi magas, ami valóban alacsonynak számít a nők körében is. A 165-ös magasság teljesen átlagos lenne, mivel a nők többsége 160-170 között mozog.

A 170 feletti nő az én szememben már magasnak számít, aki a 180-at is meghaladja, az meg már óriás (és ezzel nem szeretnék senkit sem megsérteni).


Aki meg szeretne sértődni, az inkább a következő mondatomért tegye:

Azzal, hogy csak magas, vékony nők lehetnek modellek, a női szépséget zárják ki.

2015. dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

"Azzal, hogy csak magas, vékony nők lehetnek modellek, a női szépséget zárják ki."


A modellnek nem szépnek kell lennie, hanem az adott ruhát kell bemutatnia, annak kell jól állnia rajta.

Azért a magasak a nyerők, mert a kifutón optikailag eléggé összemennek; másrészt az arányok is mások egy magasabb nőn.

2015. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!