Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék fotómodellkedni,

157 cm, 49 kg , 18 éves vagyok.

Voltam egy portfólió fotózáson, és ott a fotós azt mondta ,hogy szerinte jó lennék fotómodellnek. Hova jelentkezzek?



2016. febr. 26. 19:09
1 2
 1/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szerintem túl alacsony vagy.
2016. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nősz vagy 15 centit lesz esélyed.
2016. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagy és már nem igen fogsz magasodni. Ráadásul a magasság/súly arányod is normál alkatra enged következtetni,a modellek pedig vékony és nagyon vékony lányok szoktak lenni. De lehet hülyeséget írtam.
2016. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 centit kellene még nőnöd hozzá, ráadásul jó eséllyel átvertek, mert portfolio-t nem egy fotós készít, hanem több, több helyszínen, több fotózáson, több ruhában, több célra stb... felejtsd el!
2016. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Olvass utána, hogy az IGAZI modellügynökségek, ahol el is érhetsz valamit (VM, Icon, Diary, Attractive, Visage) csak 172-3 cm-től vesznek fel bárkit is. Nézz utána annak is, hogy nincs külön fotómodell és kifutómodell. Vagy mindkettőt csinálod vagy egyiket se. És szerintem az eddigi válaszolók teljesen normális hangnemben üzentek, nem értem a kirohanásodat. Ha nem bírod a negatív kritikát, akkor ne is írj ki kérdést. Ha túl alacsony vagy, akkor sajnos nem leszel modell. Persze elmehetsz egy lehúzós ügynökséghez, akiknek csak a pénzed kell, és ott csinálnak rólad képeket, csak hát a képekért nem hogy kapsz fizetést, neked kell fizetned, hogy csináljanak rólad pár amatőr képet. Sajnálom, de a magasság az a legalapvetőbb elvárás a karakteres arc mellett.
2016. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

azt kérdezed ingerülten a válaszolóktól, hogy "Ki a f...sz vagy te hogy ezt megmondd nekem...?", mert nem tetszenek a válaszok. de ha tetszene, amit mondanak, akkor fel sem vetődne benned kételkedni, pedig ugyanazok az ismeretlen, arctalan emberek válaszolnának és ugyanúgy nem biztos, hogy sokkal hasznosabb lenne a válaszuk, csak akkor nem zavarna, mert símogatná a lelked...


keress rá a modellkedés témára, legalább hetente megkérdezi valaki ugyanezt és mindig ugyanezek a válaszok érkeznek, de ha ráguglizol és GYK-n kívüli találatokat is megnézel, a modellügynökségek oldalán is megtalálod ugyanezeket az infókat.


hogy miért vernének át és hitegetnének? azért, mert a szépségipar egy jelentős része arra épül, hogy minden széppel és jóval hitegetik a lelkes, elismerésre és karrierre vágyó fiatal lányokat, hogy azok modell tanfolyamokra, fotózásokra és regisztrációs díjakra költsék a pénzüket, hátha befutnak. sőt vannak, akik még ennél csúnyább dolgokat is képesek kicsikarni, amiért szintén nem biztos, hogy lesz belőled modell.


de ha nem hiszel azoknak, akik le akarnak beszélni, akkor járj utána, hogy tudsz mégis befutni, csináld meg és bizonyíst be, hogy mégis sikerülhet! ha minden áron ezt akarod és biztos vagy benne, hogy sikerülhet, akkor nincs szükséged rá, hogy ilyen oldalakon akár kritizáljanak, akár támogassanak...

2016. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Érdemes az alábbi cikket elolvasni. Hogyan lehetsz fotómodell? [link]
2016. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#5: Nincs olyan, hogy fotómodell, a stílusod pedig téged minősít. Puszi!
2016. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
35%
Értem én, hogy fáj az igazság, de úgyis ez fog rád várni szóval el kéne fogadnod.
2016. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Latom azert a szovegertesetek eleg gaz. Nem kertem hogy mondjatok meg hogy az lehetek vagy nem. Azt pont nem itt kerdeznem meg. Azt kerdeztem hogy hova jelentkezzek? Szoval ennyi. Nehez felfogni ertem en
2016. febr. 27. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!