Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetnék modell?

Hogyan lehetnék modell?

Figyelt kérdés
Ez minden vágyam, és úgy tűnhet, hogy "megint egy csaj aki modellnek hiszi magát", de nem. Éjjel-nappal arra gondolok, hogy milyen szuper lenne, és hatalmas mázlim van, mivel apumnak vannak kapcsolatai Amerikától kezdve Ázsián keresztül Európával bezárólag, tehát támogatást tudnék kapni. A magasságom sem fog gondot okozni, mivel 168 cm magas vagyok most( 13 évesen) és egyfolytában nyúlok. :) A hátrányairól tudtok valamit mondani? Esetleg tapasztalatok egyes ügynökségekkel? Egyébként nagyon vékony vagyok, tehát az alkat hála az égnek megvan. Arcom ovális, nagy szemekkel és szép formás szájjal. Meséljetek nekem, kérlek, kinek milyen tapasztalata van, milyen ügynökségnél érdemes leginkább próbálkozni, mik a hátulütői, stb. Előre js nagyon köszi.

2016. márc. 8. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nyertem egy gyerekszépségversenyt 6 éves koromban, ha ez számít valamit. :)
2016. márc. 8. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha apukádnak van mindenféle kapcsolata, akkor miért nem őt kérdezed? Felkerestek egy ügynökséget, ha kellesz akkor megy tovább a dolog, ha nem akkor meg nem.


13 évesen amúgy ne ez legyen az életcélod, én a te korodban szintén "csontkollekció" voltam (most 25 vagyok és a 165 centimhez elértem a 60 kilót) ahogy idősödik az ember, úgy változik az alakja, kisugárzása meg minden.


Hátulütője? Mondjuk nem ehetsz egy kiadósat akkor, amikor akarsz, folyamatosan edzésben kell tartanod a tested, étrendet kell betartanod, az édességnek, nasiknak, gyorskajáknak búcsút kell inteni. Meg mint írtam, egy nem egy biztos állás, ha nem kellesz sehova fotózni, akkor gyakorlatilag munkanélküli vagy és ki tudja meddig tart ez az állapot.

2016. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Hat en leirom neked a modellseg hatranyat olyan deszkanak kell lenni hogy fuj se melled se segged nem lesz
2016. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 167 cm voltam 13 évesen, annyi is maradtam. :D Az, hogy az arcod így leírva milyen az egy dolog, az megint egy más dolog, hogy tényleg érdekes-e.

Ha gondolod küldj képet, és megírom őszintén, de nem muszáj persze.

Klassz ha vannak kapcsolatai, az nagyon fontos, de nem jelent mindent, ezt ne felejtsd!

2016. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügynökség, aztán kiderül.


Másodkézből tudok infót adni, a barátnőm egy elég keresett modell. Folyamatosan igénybe van véve a bőre és a haja. Minden egyes fotózás/bemutató előtt mosás, beszárítás, vasalás, teljes smink stbstb. Ez azt eredményezi, hogy bizonyos időközönként szünetet kell tartania, mert a haja egy naponta zsírosodó, száraz, fakó, roncs lesz. Szerencsétlennek a bőre is megsínyli, nemrég tele volt kiütésekkel, várnia kellett pár hetet mire elmúltak. És nem ő az egyetlen aki ilyen problémákkal küzd. És ez csak a külső tényezők, amivel pár év elteltével mindenki szembesül.


Hatalmas rivalizálás megy ott a háttérben, undorítóan, megvetően viselkednek egymással (tisztelet a kivételnek), lelkileg nagyon fel kell kötni a gatyát, mert a nők baromi aljasak tudnak lenni. Akik tényleg az élvonalban vannak, hát.. nem lennék a helyükben. Emellett le kell dobnod minden gátlásod. Bemutatón baromi gyorsan kell átvedlened egyik cuccból a másikba, nem lesz senki a stábból aki ne látna majd minden egyes alkalommal meztelenül.


SZóval, mint mindennek ennek is megvan a hátulütője. Ha ilyen városi Árkád celeb akarsz lenni, az a legkényelmesebb, kiéled ezt az igényed de semmi komoly. Viszont ha nemzetközi vizekre eveznél, akkor nagyon-nagyon gondold át, meg a szüleid is, mert kemény világ. Nagyon stabil személyiségre lesz szükséges, ami így gyerekként nem biztos, hogy már megvan.

2016. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!