Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valakinek van webmodellkedésbe...

Valakinek van webmodellkedésben tapasztalata? Vipmodels cégről esetleg hallottatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék erről többet megtudni, mert a minap találtam egy hirdetést, és elég ígéretes dolgokat írnak, köztük hogy nem kell vetkőzni ha nem akarsz, így is lesz vendéged, és ebből kereseted stb. Akárki aki más cégnél dolgozott vagy ilyesmivel volt dolga, kérem ossza meg tapasztalatait!

#webmodell #VIP Models #webmodellkedés
2016. márc. 11. 18:58
 1/7 anonim válasza:
81%
Szia. Én dolgoztam a Vip Models-el. Nagyon jók a tapasztalataim. Szerintem a vetkőzéssel kapcsolatos kérdéseidet inkább az ügyfélszolgálatuknak tedd fel. Nagyon készségesek.
2016. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, ki hiszi el, hogy ezzel pénzt lehet keresni. Mármint gondolj bele, nyilván valaki fizetni fog azért, hogy a két szép szemedet nézze a webkamerában. :D ugyan már...
2017. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Dolgoztam egy évet a Vipmodels-el és minden rendben volt végig. Az biztos, hogy csak akkor fogsz sok pénzt keresni, ha a meztelenség is belefér nálad. Nekem nincs ezzel gondom, sőt:) Nekem nagyon tetszett a munka. Sosem kaptam még ennyi bókot és figyelmet. Nagyon jót tett az önbizalmamnak. Úgyhogy ne hallgass senkire, igenis lehet sok pénzt keresni mégpedig elég könnyen, de azt ne gondold, hogy nem kell levetkőznöd. Ha ezt nem vállalod, akkor a webmodellkedés nem neked való.
2019. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Én a Vipmodelsnél dolgozom most is. Szerintem szuper a munka és sosem volt gondom a kifizetéssel sem. Én döntöm el, hogy mit akarok és mi fér bele nekem ez igaz, de szerintem valamit félreérthettél mert ha nem fér bele neked a meztelenség, akkor ez a munka tényleg nem a te tereped lesz. Mindenesetre szerintem egy próbát megér. Sosem volt még ennyire laza munkám amivel ennyi pénzt kerestem. Nekem nagyon bevált.
2019. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lányok esetleg azt szabad megkerdeznem, hogy mennyire takartatok el az arcotokat vagy hajatokat?
2020. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia Utolsó! Én azt tapasztalom, hogy ha sok pénzt akarsz keresni, akkor ne takard el az arcodat, maximum ingyenes chaten ne mutasd. De a legjobb, ha mindig látszódik az arcod. Ami nekem a legjobban bejött, hogy erős sminket használok és teljesen másmilyet, mint amit általában a mindennapi életben. Ezen kívül vettem egy jó minőségű parókát, ami merőben más színű és hosszúságú, mint a saját hajam. Ezen kívül vettem egy dipotria nélküli szemüveget. Figyi nagyon komoly ez így együtt. Anyukám nem ismerne fel az tuti. Így nem kell bénán takargatnom az arcom és tudok egy csomó pénzt keresni anélkül, hogy bárki felismerne. Nézz a Youtubeon sminkelős vidókat és tanulj belőlük. Csak egy jó sminkkel akkora változást tudsz elérni, hogy soha senki nem fog felismerni annyira megváltozhat a karaktere az arcodnak. Ha ehhez még hozzádobsz egy parókát akkor pedig már nincs is miről beszélni 😊 De vannak egy csomóan olyanok is, akik simán vállaják az arcukat gond nélkül. Az tuti, hogy legalább fizetősön mutass arcot.
2020. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm! Ha nem okoz problémát írtam privátban is! 🤗😉🙃
2020. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!