Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Esélyem van modellnek?

Esélyem van modellnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 13 éves vagyok,168 cm,45 kg,vékony.

Ha kijárom a 8 általános milyen modell iskolába mennyek ahol van is esélyem? Vagy hogy kezdjem majd el az egészet? Esetleg majd egy modell ügyökséghez fordulok majd később.

Képekek válaszba.


2016. ápr. 8. 19:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 8. 19:26
 2/14 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 8. 19:27
 3/14 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 8. 19:28
 4/14 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 8. 19:29
 5/14 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 8. 19:34
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmi különleges nincs az arcodban,teljesen átlagos kislány vagy.Az alkatod is olyan mint egy veled egyidősnek.Értem én,hogy tetszik a csillogás és a híresség de szerintem többre mennél egy gimnáziummal. ;)
2016. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán érdekelne a dolog, nem gyakorikérdéseken keresnéd a válaszokat. Ugyanis ez a 20000001. ilyen kérdés és már sokan megse nézik, mert tudják, hogy teljesen átlagos kislányok tesznek föl képet(márha feltesznek) és várják a megváltó és csodáló szavakat, amit persze nem kapnak meg.

Nem olyan nagyon jó dolog ez a modellkedés, kb 25 éves korodra egy csontváz leszel mert annyira lefogysz, aztán kidobnak a szakmából mert "túl öreg vagy" és aztán majd sírsz hogy nem egy olyan szakmát választottál amiből eltudod tartani a családot később is...

Igen, lehet hogy egy ideig élvezed hogy körülötted sündörögnek az emberek és elhalmoznak a bókokkal,hogy mennyire szép vagy és majd néhány pasi epekedik utánad,talán lesz is pénzed, de aztán ennyi. Erre ráunnak hamar, jön új te pedig még fiatalon is kiöregedettnek fogsz számítani.Megéri az egészségedet és a normális életed feláldozni csak egy kis egonövelésért?

Ugyanmár...

Inkább tanulj meg helyesen írni és normális szakmát válassz.


Egyébként ahogy előttem is írta már más, teljesen átlagos vagy, gyerek arccal és testtel.

2016. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"mennyek"

ne mennyé'

2016. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vagy modellnek, a méreteid sem írtad, pedig az számít, nem a kilók.

Ha kijárod az általánost akkor tovább kell tanulni, normális szakmát, a modellkedésből Magyarországon sehogy nem lehet megélni, max ha szupermodell lesz valakiből külföldön, de ahhoz különlegesnek kell lenni, tudni idegen nyelveket, rámenősnek lenni és kell némi ismeretség is a szakmában. Te egy átlagos kinézetű tinilány vagy, szép, de nem különleges, nincs semmilyen stílusod, csak tucat ruhákat látok rajtad amik nagy része nem is előnyös neked. Egy modellnél az nem nyerő, ha azt sem tudod mi áll jól. A modell iskola pedig nem egy igazi iskola, hanem tanfolyam amiért csomó pénzt elkérnek, és ettől még nem leszel modell. Azt akkor érdemes elvégezni ha már szerződésben állsz egy komoly ügynökséggel akik ezt kérik, és többnyire fizetik is neked.

2016. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nincsen. Nem vagy elég magas, de ha még az is lennél, a felejthető és átlagos arcod meggátolna abban, hogy leszerződj egy cégnél.

Nem vagy csúnya, de ezer ilyen arcú lány mászkál odakint, nincs semmi karakteres vagy különlegesen szép az arcodban.

2016. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!