Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Attractive modellügynökségh...

Az Attractive modellügynökséghez szeretnék jelentkezni modellnek, de csak hobbiként. így van esélyem, vagy ha nem szeretnék főállású modell lenni meg se próbáljam?

Figyelt kérdés
igazából speciális matematika osztályba járok, és majd belsőépítészettel, és bútortervezéssel szeretnék foglalkozni.

2016. ápr. 13. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olyan nincs,hogy hobbi! Vagy csinálod vagy nem :)

Egyébként a modellek többsége azt mondja jobb magántanulónak lenni,mivel jobbak a jegyei,és én hallottam több modellről hogy építész-mérnökin hallgatók.

Mondjuk készülsz az érettségire meg lehet oldani hogy "part time model" legyél.Igazából ilyenkor nem utazol,és nyugodtan tudsz tanulni :)

2016. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia,

köszönöm a válaszodat! :)

korábban tanulás miatt egy évig voltam magántanuló, soha többet. :D

Igazából tényleg csak hobbiként tudok gondolni a modellkedésre, esetleg nyáron csinálhatnám? mert akkor nem kell tanulni, és időm is lesz néhány hónapig a modellkedésre koncentrálni.

2016. ápr. 14. 11:55
 3/3 anonim válasza:
69%
Attól függ mennyi időt tudnál belefektetni és, hogy mennyit várnak el. Egyébkét meg ha tényleg érdekel akkor egy próbát megér. Legfeljebb megmondják, hogy olyanoknak hirdettek akik főállásban szeretnének modellkedni.
2016. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!