Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha modell leszek, a szakmán...

Ha modell leszek, a szakmán belül mikkel kell tisztában lennem? Többi lent

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon volt/van önbizalmam, hiába mondja körülöttem mindenki hogy szép vagyok, így először nem is gondolkodtam ezen, hogy belőlem is modell lehetne. Természetesen érdekelt, de nem tartottam magam elég szépnek és fotogénnek, így az ilyen gondolataimat mindig elvetettem.

1 hónapja leszólítottak az utcán, hogy szép vagyok stb (tudjátok), és hogy a cég castingoltat a városunkban, lenne-e kedvem elmenni? Természetesen azt mondtam rá hogy még meggondolom, mivel nem túl sok jót hallok az ilyenekről, meg egyébként sem tudtam elhinni ezt az egészet. Ettől függetlenül telefonszámomat meg a nevemet megadtam, mivel majd hívni fognak a pontos időpont miatt. Elmentem a castingra, és a cég tehetséggondozó programjának keretében bekerültem a céghez, jövőhéten kezdődik a tanfolyamuk.

Így mivel nem olyan sok mindent tudok erről az egészről, miket kéne tudnom? Természetesen a nagyobb cégek és az ismertebb modellek nevével tisztában vagyok, de ez szerintem édeskevés. Valaki segítene ebben, illetve mondana nagyobb cégeket/ismertebb embereket, akiket érdemes lenne ismernem? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/L



2016. máj. 14. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kik szolitottak le? Az orszagban a valodi,szinvonalas ugynoksegek a kovetkezok: VM,Icon,Visage,Atractive,the Diary. Ha nem a felsoroltak egyiketol kerestek meg,akkor hagyd a francba. Csak lehuzas.
2016. máj. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az olyan "modellugynokdegek" amik tanfolyamokat inditanak szerintem csak a penzlehuzasra hajtank...mindent megigernek majd semmi sem lesz belole. Szerintem ha szeretnel foglalkozni a modellkedessel akkor jelentkezz az elottem valasztado felsorolt ugynoksegei egyikehez. Sok sikert! :)
2016. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!