Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » El szeretnék kezdeni egy...

Hello0501 kérdése:

El szeretnék kezdeni egy model karriert mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és sokan mondják hogy szép vagyok és miért nem kezdek neki modelkedni. A kérdésem az hogy mi szükséges ehhez kell valami iskola kiképzés vagy hogy működik ez? Aki tud segíteni azt megkerem nagyon szépen hogy adjon valami tanácsot.

2016. máj. 16. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tudom, hogy nem a kérdésedre válaszol, de azért leírom. A modellkedés az nem fog neked állandó munkát biztosítani, vedd fogyelembe, hogy te sem maradsz örökké fiatal, ráadásul most divatba jött ez a modellkedés dolog fiataloknál, de nagyon kicsi az esélye, hogy ogazán befutott modell legyél. Persze, most mondhatnád hogy nem tudhatom, de ha kicsit is reálisan gondolkodsz, akkor erre magad is rájössz. Másrészt mivel ugye ez a munka nem örökké szól, valahogy a későbbiekben is meg kell élned valamiből. Nekem is mondták, hogy legyek modell, de szerintem nem éri meg. Többre mész egy diplomával, és egy biztos munkahellyel ;)
2016. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!