Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ugye a modellügynökségek nem...

Ugye a modellügynökségek nem kérnek pénzt a portfólió megcsinálásáért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van olyan amelyik kér.
2016. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amelyik ker,az egy komolytalan es lehuzos ugynokseg. Ha egy forintot is kernek toled azert,hogy dolgozhass,akkor menekulj.
2016. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Munkáért neked fizetnek, munkák után lesz portfóliód az ott készült képekből. Tehát nem kell fizetned. Max a lehúzós ügynökségek kérnek pénzt.
2016. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia,leírom,hogy működik ez az "ingyen"portfólió.

Először is,az Ügynökség szerződést köt veled,ha alkalmasnak lát modellnek. Komoly ügynökség nemzetközi szerződést ajánl,vagy pedig utal a szerződésben ennek a lehetőségéről. A szerződés egyik legfontosabb része,amit vállalnod kell,hogy amikor csak tudsz kiutazol külföldre modellkedni. Az iskolában magántanulói státuszt veszel fel!Egyébként senkinek nem éri meg,hogy rád költsön x 10ezer Ft-ot. Mert ugye azt Te sem gondolod komolyan,hogy egy magas színvonalú képanyag senkinek sem kerül pénzbe! Tehát ha még nem ennyire komolyan gondolod a modellkedést,akkor kerülhet pénzbe (nagykereskedelmi ár 25-40 ezer Ft) a portfólió.

És ez NEM azt jelenti,hogy egy ügynökség lehúzós e...vagy sem! Mindösszesen arról van szó,hogy az ügynökségek nem finanszíroznak addig,míg nem tudod eldönteni,hogy mit akarsz. Természetesen, ha aláírtok egy nemzetközi szerződést,és utazni szeretnél ez nem probléma, de ha nem tartod be annak feltételeit,akkor vissza kell fizetned a rád fordított fotózási díjat!

2016. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Profi modell kategóriában akikkel én leginkább találkoztam, audi a6-ost egyik nap összetörte, a másik nap már bmw-vel érkezett. Kedvenc szórakozás a shoppingolás, és olyasmi, hogy nincs temérdek sok pénz valamire, fel sem merül. Eleve a gondolkodásukban nyomát sem érzékeltem. Lehet sejteni, hogy azokban a családokban nincsenek anyagi gondok. Karrier terepen velük is meg kell küzdened. Ha lehúzós egy ügynökség, ha nem, a nagyobb költségvetés sosem árt a karrierben. Ha vannak erősebb esztétikai értékek, ha nem, amíg az élboly veszteségesen is csinálja, és a médiában a profi stúdió editált anyagok ütni tudják a valóságot, meg az esztétikai sebészet is a született tulajdonságokat, addig szerintem senki más nem tud érdemben befurakodni. Akik esztétikai alapon gondolják, hogy modellek lennének, nekik a mai világban valami más karriert ajánlanék. Mondjuk most, és minimum az elkövetkező 20 évben. Megpróbálhatod ugyan olyan alapon is, hogy nem tudsz számolatlanul 100 milliókat költeni a karrieredre, de abban az esetben legyen egy B terved is, ha az úgy mégsem jönne majd össze. Bocsi a rossz hírekért.
2016. jún. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2016. jún. 22. 10:36
 8/9 anonim válasza:
Én megcáfolnám a 6. válaszadó állításait. Ha van kérdésed, nagyon szívesen segítek neked, amiben tudok. Az én lányom is modell. Messze a profi kategóriától, ő 1 éve foglalkozik ezzel, és most volt 16 éves.Nem kellett fizetni a portfólióért, és minden költséget megelőlegeznek, de már így a 2. külföldi út után is pluszos a mérleg.És a mi anyagi lehetőségeink korlátozottak, szóval nem az én pénzemen került oda, hanem önmagáért.
2016. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En igazabol csak nyari munkanak szeretnem a modellkedest mert inkabb az iskolara szeretnek koncentralni szoval nem vagyok annyira eltokelt mint amit a modellugynoksegek keresnek. Anyukam nem engedne el kulfoldre egyedul es az sem megoldhato hogy valaki velem jojjon. Szoval sztem mas lehetosegek utan nezek.
2016. jún. 27. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!