Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Behívtak az egyik modellügynök...

Q.Q kérdése:

Behívtak az egyik modellügynökséghez hogy megnézzenek. Hogyan készüljek? Miket kérdezhetnek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy vinnem kell fürdőruhát és magassarkú cipőt.

2016. júl. 31. 20:41
 1/7 acelsziv ***** válasza:
41%

Max azt kérdik meg, hogy meddig vagy hajlandó levetkőzni...

Lehet, hogy meg is akarnak majd dönteni.

2016. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem ez a cikk hasznos lesz! :) Meg lehet kérdezni hogy melyik ügynökséghez mész? [link]
2016. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az elso hulyeseget ir,komoly ugynokseg ilyet soha nem fog kerni toled.
2016. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:

3: És azt hol olvastad, hogy a kérdező hová megy?

Jobb, ha mindenre felkészül, mintha ott állítják kész tények elé.

2016. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

"Az elso hulyeseget ir,komoly ugynokseg ilyet

soha nem fog kerni toled." Látom még nem voltál castingon. Szinte biztos hogy meg kell majd fordulnia néhány férfi ágyában. A sikerhez vezető út rengeteg farokkal van kirakva.

2016. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érdekesnek találom utolsó, mert három éve modellkedem, eddig hétszer voltam külföldön több hétre, igen csak jó fizetéssel és még senki nem zaklatott egyszer sem szexuálisan. Ha nem értesz hozzá, vagy a legalján próbálkozol, ne szólj bele. Megkérdezhetem melyik ügynökséghez mész? Én régen amikor még az ügynökségem kiküldöttje nem jött velem, mindog vittem magammal barátnôt, anyukát, hátha valami nem stimmelne.
2016. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetes,azt te csak hiszed,hogy nem voltam:D Nem baj,nem kell ezt bizonygatnom itt neked,de amirol nem sok tapasztalatod van,abba nem kell beleszolnod.
2016. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!