Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mik a feltetelek egy 13 éves...

Mik a feltetelek egy 13 éves lanynak h modelkedhesen?

Figyelt kérdés
sok videot néztem ahol sokan azt mondtak 13,14 eves kortol lehet mar modelkedni nagyon ki szeretnem probalni csak azt nem tudom mik a feltételek egy 13 eves lanynal a model szakmaban.

2016. aug. 5. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Az,ami egy 14,15,vagy 20 evesnek is. Magassag,meretek,stb. Ne legy mar ennyire sotet.
2016. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy magasnak kell lenni. pontosaban arra vagyok kivancsi h milyen magas kell legyek. egy csomo videot neztem viszont sehol se mondtak kb mennyinek kell lenni.
2016. aug. 5. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne videokbol informalodj,nezz szet kulonbozo modellugynoksegek weboldalain. Amugy 173.
2016. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
173 cm minimum és sportos test, 90-60-90-es max méretekkel. csípő-derék-mellre vonatkozik. Szép bőr és karakteres arc is kell.
2016. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 10 évesen szólított le az utcán egy hostess, felhívták anyát, el kellett mennünk egy beválogatásra, ahol a kb 70 emberből kiválasztottak 5-öt. Aztán el kellett menni egy tanfolyamra. Tehát szerintem inkább nagyrészt a szerencsén múlik. A méretek nem olyan fontosak szerintem, legalábbis a magasság, én most is csak 169 cm vagyok..
2016. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!