Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék fotómodell?

Lehetnék fotómodell?

Figyelt kérdés

Régi álmom, hogy modell legyek, de cukorbeteg vagyok. Viszont minden adottságom meg van hozzá, hogy modell legyek. Lehet esélyem? vagy felejtős?

15 éves vagyok,

178 cm magas,

derékbőség: 63 cm

csípőbőség: 85 cm


Azt tudom, hogy kifutó modell nem lehetek, de fotómodell?


2016. okt. 9. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted ezt kép nélkül meg tudjuk állapítani?
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt nem a kinézetemen van a hangsúly, hanem azon, hogy a betegségem miatt lehet- e egyáltalán rá esélyem. Zavarosan fogalmaztam? Bocs.
2016. okt. 9. 17:57
 3/11 anonim válasza:

Szerintem vannak olyan ügynökségek ahol házhoz mennek mert itt szerintem az egézségeden van a hangsúly, meg ma néztem hogy 45%-ban hasznos válaszokat írok, ezt ne figyeld mert nem szoktam îrni válaszokat, talán ez a 2. Alkalom, de azért ne vedd készpénznek a szavam mert ezt kilogikáztam. :)

17/F

2016. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Milyen ugynokseg menne hazhoz?:D

Gondolom attol,mert cukorbeteg vagy,el tudsz menni egy irodaba. Eloszor is,fontos lenne,hogy megnezzenek. Gondolom,lattak mar cukorbeteg lanyokat,es tudjak,mennyit lehet belole kihozni.

Sok sikert!

2016. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy cukorbetegnél tudtommal ájulás is felléphet, meg egyéb tünetek ha nem használ inzulint. Ha rosszúl lesz az ügynökség által kijelölt helyen, főleg hogy kiskorú az ügynökséget terhelheti a felelősség meg egyéb dolog, mellesleg ha bármi baj lépne fel, nem ártana ha az az otthonában történne. Mellesleg igen, rosszúl tudtam, ügynökségek nem mennek házhoz, utána néztem. :D Viszont szerintem ha mehetsz ilyen dolgokra, nem árt ha felnőtt kísérettel történik. (Bocsi a hibákért, tabról vok)
2016. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Még az előző vok, én nem vok cukorbeteg, tehát nem tom hogy hogyan zajlik, viszont biztos hogy van rá megoldás hogy modellkedj, próbálom felhozni a hátrányokat hogy tudj mihez viszonyítani. Sok sikert tényleg. :)
2016. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a kinézeteden van a hangsúly, akkor miért írtad le a méreteid?

Csak hogy válaszoljak is a kérdésedre, én már voltam fotózáson is, több ügynökséggel is beszéltem már, és kutyát nem érdekelte pl. az, hogy én erősen allergiás vagyok. Persze nem egy a 2 dolog, azon volt a hangsúly, hogy az ilyesféle dolgok a modellkedés terén nem érdekeltek, ha a külsőt nem befolyásolja.

15/L

2016. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom 15 évesen nem lehet olyan súlyos a betegséged, hogy ájulj, mint ahogy fentebb írták. Bár nem tudom, ha gyakran lépnek fel ilyen zavarok, akkor az egészséged érdekében keress más "álmot".

Előző voltam!:)

2016. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jól van na, én csak olvastam ezt valahol hogy ájulni lehet tőle, ne bànts xd
2016. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem bántottalak, ha annak vetted akkor elnézést :) :D
2016. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!