Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha nem vagyok modell alkat...

Ha nem vagyok modell alkat (de egyébként tegnap voltam castingon és megyek majd tanfolyamra) attól még statiszta, fotómodell vagy hostess munkákra azért még mehetek ugye?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert túl kövér vagy
2016. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Statisztának mindenféle alkatú, korú, stílusú... ember kell, hiszen általános tömeget, utcaképet kell megjeleníteni általában.

(Nyilván vannak adott esetben elvárások, de munkát fogsz találni mindenképp.)

A többinél már vannak kétségeim. (Modell és hostess)

2016. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%

hostessnek is mehetsz, mert attól még, hogy nem vagy modell alkat lehetsz ápolt, jó megjelenésű.


ott a barátságos, bizalomgerjesztő első benyomás a fontos meg az önbizalom, hogy merj megszólítani, társalogni vadidegenekkel.

2016. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xx.Be.Happy.xx ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fotomodell.

Statiszta lehetsz.

2016. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Milyen tanfolyamra? Jézus nehogy pénzt adj bármiért is... Hostess az lehet aki akar és jobban néz ki mint egy darab szar :D
2016. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!