Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kezdjem el a modellkedést?

Hogyan kezdjem el a modellkedést?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régi álmom, hogy modell legyek viszont keresgéltem, de nem találtam modelliskolákat amelyek megérnék a pénzt. Vagy nem modelliskolában kellene kezdenem? Mit ajánlanátok? 12L

#modellkedés #Gyermekmdell
2016. nov. 28. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazi modell akarsz lenni akkor éppen, hogy ők fizetnek neked nem fordítva. De ilyenkorban pont jó elekzdeni. Ha megvan hozzá a magasságod meg a többi. Askon pl van egy ilyen komoly modellcég ha küldessz nekik képet magadról vagy írsz nekik üzenetet lehet sikered lehet:ask.fm/EMLHungary de persze biztos van több ilyen oldal de én csak ezt ismerem. Sok sikert!
2016. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :*
2016. nov. 28. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden híres modell anno modellügynökséggel kezdte. Ajánlom az Attractive, Visage, Diary, VM, Icon - ügynökségeket. :)
2016. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!