Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kisfiamat fotozasra hivjak...

Kisfiamat fotozasra hivjak londonba. Ez hogy működik? Valaki jasonló helyzetben volt már?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiad hány éves?

Ki hívja?

2017. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétat nem írtál le, így hogy várod el, hogy válaszoljunk?
2017. jún. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 éves . És szepsegversenyen voltunk, csinàltak portfoliot es ezaltal bekerult egy rendszerbe. Es tnap kaptuk az sms-t h most lehetosege lenne egy fotozasra romaban vagy londonban. Neki àllnak mindent. Nekem lenne a repjegy es a szallas 80 000 ft.-ba.
2017. jún. 19. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor kamuk az ilyen hirdetések/hívások/értesítések sajnos.

Neten keress rá az adott cégre, hogy milyen vélemények van róla. Én biztos tájékozódnék.

2017. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Komoly ügynökség szerintem nem sms-t küld.

De kérd hogy emailon küldjék a szerződést, amiben minden részletesen le van írva. Ha ez nincs vagy nem adnak vagy csak bizonyos feltételekkel akkor máris kamu.

Ha küldenek, akkor minden apró részletet olvass végig, ha tudod mutasd meg akár egy ügyvédnek.

Szerződés nélkül ne menj sehova és ne fizess semmit-előleget sem!

2017. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 éves gyerekkel útba indulni 36 fokos hőségben, idegenbe. Gondold végig! Mi is az amit állnak a gyereknek? A repülőjegy ingyen van. Az út még csak egy óra sincs. A te repjegyed sem több, mint 20000.-, bár tegnap olvastam, hogy 5000.- körüli árakon lehet repülni a környező fővárosokba.
2017. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!