Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni vágyó lányok ti...

Modellkedni vágyó lányok ti hol találtok fotóst?

Figyelt kérdés
Bárhol is keresnék modellt fotózáshoz,egyből vmi perverz agressziv valakinek titutaljak az embert!Amatör fotós vagyok,nincs referenciam(weboldal)de ha egy lány modellkedni szeretne neki milyen referenciaja van?
2017. máj. 7. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugy gondolom ha egy lany modellkedni szeretne akkor az elképzeléseiben csakis egy dúsgazdag,több műteremmel rendelkező fotóművész szerepel,akinek ilyen nincs az mind csak egy nyálcsorgató senki!

Viszont a fentiekben felvázolt Fotóművészeknél egy átlag lany max.takarítónő lehetne,nem modell!

2017. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem csinálj ismerőseidről fotókat, és azokat tedd fel mintának a weboldaladra, vagy modell online-ra, és akkor hátha komolyabban vesznek a modellek.
2017. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a modellek mind ügynökségnél vannak,nem kell fotóst keresni mert az ügynökségek elvannak szerződve par fotóssal akik megcsinálják a portfoliótól kezdve maga a munka kepeket is.
2017. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom hogy kezd ismerősökkel és rakd ki őket az oldaladra hogy lássák a munkádat. Rám is szoktak ilyen perverzek írni akik azt mondják hogy ügynökségtől vannak de vagy egy ilyen elhagyatott helyre akarnak elcsalni vagy a 2. mondat az hogy meztelen/fehérneműs képet is kérek. Ez nem egy ismerősömmel történt már meg. Jelezd hogy te profi vagy azzal hogy művészi képeket raksz ki.
2017. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!