Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar minden tizenéves...

Miért akar minden tizenéves lány modellkedni?

Figyelt kérdés
Miért nem elég egyszerűen hétköznapi emberként jól kinézni? Rólam is készült a múlt heten hobbi modell fénykép sorozat néhányat feltettem instagramra ahol sokaknak tetszett de ennyi nekem elég is volt belőle minek kell tultolni ezt az egészet ? 21 F

2017. aug. 20. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert jol fizet és azt hiszik hogy ebböl hogy be tudnak futni és dollármiliomosok lesznek belőlle.
2017. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Még ha elég szép is lennék a modelljedéshez, akkor sem érdekelne! :/ (14 vagyok amúgy)
2017. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elírtam! *modellkedéshez
2017. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ugyanúgy, mint az első válaszoló, ők is azt hiszik, hogy jól fizet. Meg hogy annyiból áll, hogy csak ott kell állni vagy ülni tök kényelmesen egy szép ruhában menő sminkkel és frizurával, miközben valaki fotóz meg filmez. Pedig rohadtul nem csak ennyiből áll, nagyon macerás meló.
2017. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik egyszerű,jól fizet és menők lesznek tőle...

Ebből az utóbbi igaz,a többi nem.Nekem elhiheted...


Egy 14 éve szakmában lévő lány...

2017. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem fizikai munkat akarnak végezni, h megszakadjanak.gondoljak sikeresek lesznek, befutnak, aztan majd jön a focista fehér lovon ..:)
2017. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a modellkedés kemény fizikai munka.
2017. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert inkább nevetséges, valószínűtlen álmokkal hitegetik magukat arról, hogy majd szupermodellek lesznek és méregdrága haute couture ruhákban illegtetik magukat végig a világon, azonnali sikert szerezve azzal, hogy kamerákba mosolyognak, minthogy elfogadják, tanulni kell ahhoz, hogy valamit elérj az életben. Azt gondolják, a modellkedés egyszerű munka és attól hogy modellnek állnak, rögtön világhírűek lesznek. Majd kinőnek belőle.
2017. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!