Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modellek anorexiások? Van...

A modellek anorexiások? Van egy ismerősöm,175 centi és 37 kiló. És azt mondta, hogy vannak nála magasabbak és vékonyabbak is, ő is vékonyabb szeretne lenni.

Figyelt kérdés
Olyan alacsony a BMI-jük,hogy simán bekerülhetnének kényszertáplálásra.Normális ez?Komolyan egy csontdarab már a szépségideál?
2017. szept. 2. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2017. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Uramisten irtó rondán nézhet ki. Ez már beteges fuj. Nem normális!!!
2017. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezd meg tőle mi a kedvenc virága, hogy tudd, mit rendelj 2 hét múlva a temetésére
2017. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy valaki nagyon vékony még nem feltétlenül anorexiás. Nyilván van sok olyan modell aki evészavaros, de nem jelenti azt hogy minden modell az. A sztori amúgy nem túl hihető, 12-es meg még alacsonyabb bmi-vel eleve egy ügynökség sem foglalkoztatna senkit, másrészt meg olyan stádiumú anorexiás már a kórházi ágyból nem tudna felkelni nemhogy egésznapos modell munkákat végigcsinálni. Az ismerősöd valami halhatatlan lehet hogy még szabadon mászkál és még fogyózik is. Amúgy nem tudom honnan gondolod hogy ez lenne a szépség ideál, szerintem pont hogy manapság a nőies formákat, nagy kerek segget és a nagy melleket nyomatják mindenhol. Kifutómodelleknek meg sosem a szépségideál céljából alkalmaztak ilyen vékony lányokat hanem azért mert azon lehet bemutatni a ruhákat, szinte mint egy élő vállfa, ha érted mire gondolok.
2017. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem néztem miközben áll a mérlegen,vonalzóval sem mértem le hány centi,ezeket ő mondta.
2017. szept. 2. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elértetted, 37 kg az már tényleg az életben maradásért küzd, nemhogy modellkedik...
2017. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg modell - szertornász, balerina - küdz étkezési zavarral, igen.


Mert ott kötelező a vékonyság, mérlegeslés verseny előtt és ha x kiló felett van, kizárják, stb. :(

2017. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha komolyan 37kilo azt mar nem foglalkoztatja itthon egy komolyabb ugynokseg

Szep ez a duma h eveszavar meg anorexia meg minden ,de a legtobbunk alapbol ilyen sovany alkatu

En is ilyen magas vagyok ,de 50kilo ( nem olyan kover ez sem ,de valamivel jobb:)) a mereteket 90-60-90 kell betartani

Nincs merleg egyik ugynoksegnel sem ...nem is foglalkoznak a kilokkal..centiket mernek es ha latjak h pl 1honap alatt lement 4centi ,azert ok is neznek h minden rendben e

2017. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!