Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol lehetne "befutni"?

Hol lehetne "befutni"?

Figyelt kérdés
Az előző néhány napban alkalomra kisminkeltek és mindenki azt mondta hogy legyek modell. Nem sminkelem magam és itt is csak nagyon enyhén volt rajtam. 14 éves vagyok, és egyáltalán nem tartom magam szépnek, bár mindenki azt mondja hogy elég vékony vagyok hozzá meg minden és elgondolkoztam rajta hogy hátha jó lesz ez még.....légyszi ne nevezzetek....na jó nem fogok itt káromkodni mindenki érti :D Na szóval hol lehetne ezt elkezdeni? Közösségi oldalaim vannak, és nem privátak de nagyon kevés követőm van szóval ötleteket kérek. Előre is köszi!

2017. okt. 23. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első lépés, hogy profi modellügynökséghez jelentkezz a weblapukon keresztül. Az itteni vélemények alapján őket ajánlanám: Attractive, The Diary.
2017. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hagyd ezt a dolgot, míg meg nem nösz...
2018. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!