Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Megéri elmenni kicsi súly...

Megéri elmenni kicsi súly felesleggel open castingra?

Figyelt kérdés
Lesz a héten casting és mivel régóta a fejemben van gonoltam elmennék. Csak az a baj,hogy még nem teljesen vagyok abba a formában ami elfogadható egy modellnek. Menjek vagy várjak még?

2017. okt. 24. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod, érzed. Ha nem okozna túl nagy csalódottságot ha le szólnának akkor ne menj. Ha pedig nem szomorodnal el tőle akkor menj :)
2017. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha modellkedni szeretnél, olyan helyre menj, ahol nem nyílt casting van, hanem téged foganak egyedül és csak rád figyelnek. Open castingra mindegy milyenek a méreteid, ígyis úgyis beregisztrálnak.
2017. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdekelne a modellkedés, akkor előre készülnék egy ilyenre és kizárt lenne, hogy legyen rajtam akár egy deka felesleg is. Egyébként attól függ h érzed magad, ha megjelensz egy ilyen helyen magabiztosságot kell sugároznod, viszont ha zavar picit is a súlyod, érezhetően nem tudsz magabiztos lenni, és jóval kisebb lesz az esélyed h téged választanak. Szóval aszerint dönts h h érzed magad a bőrödben. Én a helyedben várnék, míg tökéletesen formába nem hoznám magam, és akkor próbálkoznék. De persze nem látunk, lehet nincs is rajtad súlyfelesleg, csak te gondolod így.
2017. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!