Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aki járt már a Prime Model...

Aki járt már a Prime Model Managementnél, róluk vélemény? Első találkozáson miről volt szó, miket kérdeztek? Esetleg van itt olyan, aki ott modell?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég ha megnézed az oldalaikat és kiderül, hogy még magyar munkájuk sincs, nem hogy külföldi. Komolyabb helyen próbálkozz inkább. Keress rá kiket ajánlanak itt.
2017. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyat is olvastam,hogy ismer primeos lányokat,ahol jó a társaság,és vannak munkáik is a lányoknak.Voltál esetleg a prime-nál vagy ismersz primeos modelleket,hogy tudod hogy nem kapnak munkát?Tudom hogy jót szeretnél és segíteni akarsz,és én is olvastam,hogy milyen ügynökségeket ajánlanak.(vm,visage,the diary,face,attractive)

Mivel behívtak,ezért érdeklődnék,és ezért lennék kíváncsi,és ezért érdekelnek ezekre a kérdésekre a válaszok.

2017. okt. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!