Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek modell ilyen méretekkel?

Lehetek modell ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés

Magasság:178cm

Súly:62kg

Mellbőség: 81cm

Derék:69cm

Csípő:90cm



2017. nov. 2. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
képet küldj,ugy meg tudjuk mondani
2017. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye lány vagy? Hány éves vagy? Amúgy a 62 kg az sok még akkor is, ha vastag a csontod, a derekad is vastag kicsit.

De a lényeg nem is ez, mert ezen edzéssel, diétával lehet segíteni, hanem hogy az arcodban meglegyen az a plusz, amivel kitűnsz a többiek közül, legyen kisugárzásod, meg olyan személyiséged, hogy akarjanak veled dolgozni.

2017. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok, 17 éves.

Azért tettem fel a kérdést mert nagyon érdekel ez a téma, szeretném ezt csinálni. Azt nem tudom hogy mennyire felelne meg az arcom, a rajztanárom mondta hogy modellnek kéne mennem mert olyan karakteres az arcom.

2017. nov. 2. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem modellnek túl súlyos vagy, mégha amúgy ez egy egészséges alkatra is utal. A derékbőség is necces a mellbőséghez. Legalábbis akkor, ha komolyan akarsz modellkedni. Ha az is elég, hogy stockfotókhoz állsz modellt, vagy ha évi 1x elcsípsz vmi "Zsuzsy Butiq" webahopoa munkát, akkor működhet is.
2017. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terljesen rendben van a 90 centis csípő, senki se fogja kérdezni a súlyodat. Viszont 17 évesen érdemes lenne minél előbb jelentkezned valahova, mert általában 13-14 évesen szokták elkezdeni a lányok.
2017. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!