Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Heti 2-3szor járok edzésre...

SzaboLia kérdése:

Heti 2-3szor járok edzésre (tánc) 170 cm magas 48-50 kg-os lány vagyok. Szerintetek jók ezek az arányok? Mennyinek kellene lennie a napi kalóriabevitelemnek?

Figyelt kérdés
Szerintetek tudnék modellkedni ilyen arányokkal? Hosszú, majdnem fenékig érő egyenes szőke hajam van és kék szemem. A derekam viszonylag vékony, 56cm-s. Ha jók ezek az arányok szerintetek hogy kezdjek neki a modellkedésnek?

2017. nov. 16. 18:11
 1/2 anonim válasza:
"Anyu,szeretnék nagykoromra modell lenni!Neked tetszik az ötlet?" Ez az egyenes út.
2017. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az arányok jók. Az ikrem lehetnél. 49,7kg vagyok majdnem 170cm és körülbelül heti 3x megyek edzésre (Fitkid). Vékony lábaim vannak (nem sovány olyan pont jo) sokan dicsérnek, hogy nagyon szép az alakom. Én is gondolkodtam modellkedésen, de elég sok rosszat hallotam ami már elvette a kedvem és nem olyan helyen élek ahol a közelbe lenne erre lehetőségem. Ha ez szeretnél lenni szerintem az alakod adott még kérdezősködj ismerősöktől vagy olyantól aki ezzel foglalkozik nézz utána másoknak milyen tapasztalataik vannak aztán Sok Sikert! 😃
2017. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!