Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen arányokkal lehetnék...

Ilyen arányokkal lehetnék modell? 15L

Figyelt kérdés

Mell:89

Derék:62

Csípő:83

Nem tudom hogy ezek megfelelőek e a szakmához,tudom hogy a modellkedésben az arc is számít,de én most csak az arányokra lennék kíváncsi.



2018. febr. 9. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy 174-175 cm magas vagyok
2018. febr. 9. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg elmérted. Vagy forditva irtad le, inkább a csípőd kéne 89 legyen a melled meg 83. Ha tényleg ilyen akkor meg nem megfelelő, ugyanis aránytalanul nagy a melled a keskeny csípőhöz.
2018. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Igen, a mellméretemet elmértem, 86cm, viszont a többi eredmény stimmel.
2018. febr. 9. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
a méreteid alapján biztosan, de azért kelleni fog az arcod és a személyiséged is. próbáld meg attractive vagy visaget
2018. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! A mereteid jók. A csípő az amit nem minden ügynökség fog elfogadni,60cm a követelmény! De azt egy kis haspressel le tudod adni hamar. A melléd szerintem nem baj ha nagyobb kicsit,a csípős nagyon szuper. De ugye az arc az ami a legfontosabb.

Ha gondolod privatba meg beszelgethetunk. :) én is szeretnek modellkedni

L/15

2018. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!